Головна » Юристу » Юридичні консультації » ПРО ЗАПРОШЕННЯ ДО СУДУ МОЖНА БУДЕ ДІЗНАТИСЯ З МЕСЕНДЖЕРА
Юридичні консультації

ПРО ЗАПРОШЕННЯ ДО СУДУ МОЖНА БУДЕ ДІЗНАТИСЯ З МЕСЕНДЖЕРА

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Повідомлення сторін спору – одне зі слабких місць судових проваджень, через яке часом страждають не тільки обивателі, а й бізнес. Адже нерідко трапляється, що повістки вручаються не за адресою або без належного повідомлення про вручення. Тоді, наприклад, про те, що людина або підприємство є відповідачем у спорі, вони дізнаються вже в розпал розгляду, або взагалі коли суд виніс рішення за їх відсутності (через неявку нібито без поважних причин). Часто такі епізоди відбувалися і в рейдерських акціях із застосуванням судових рішень, адже зловмисники в таких випадках зацікавлені в необізнаності власника активів в тому, що він є учасником судового позову.
Цілком можливо, що тепер популярні месенджери допоможуть учасникам спорів бути завжди вчасно поінформованими про прийдешнє судове засідання. Проект з такою метою 2 квітня презентував Opendatabot. Розроблений механізм автоматичних повідомлень покликаний убезпечити учасників судових проваджень від ситуацій, коли їх випадково або навмисно не повідомили про судове засідання.
Для того, щоб отримувати повідомлення про судові справи, потрібно додати Opendatabot в месенджер (доступний для Skype, Telegram, Facebook і Viber), знайти там свою компанію або ФОП, вибрати опцію «Пошук в судових справах» і підписатися. Технологія роботи бота передбачає , що як тільки в судовому розкладі певного провадження з’явиться нова інформація – підписник отримає повідомлення.
Нагадаємо, Opendatabot – це сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній і судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів. А правовий статус майна можна відстежувати шляхом звернення до реєстру нерухомості, причому найзручніше контролювати зміни в електронному режимі. Таку можливість надає спеціальний сервіс «SMS-Маяк», запущений на технічній базі «ЛІГА:ЗАКОН». З його допомогою про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дізнатися SMS-повідомленням, електронним листом, а також повідомленням в кабінеті користувача.

За повідомленням Ліга Закон


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

вересень, 2021

X