Головна » Для завантаження » Первинні документи » Протокол установчих зборів засновників Громадської організації. Зразок
Первинні документи

Протокол установчих зборів засновників Громадської організації. Зразок

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ПРОТОКОЛ № 1

 

 

установчих зборів засновників Громадської організації «БББ»

  

«______» _________2016                                                                         місто Хмельницький

  Реєстр присутніх, які беруть участь в установчих зборах (додається).Обрали: Головуючого на установчих зборах – ПІБ;Секретаря для ведення протоколу установчих зборів – ПІБ. ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 1) Прийняття рішення про утворення громадської організації із зазначенням мети (цілей) її діяльності;2) Прийняття рішення про визначення найменування та за наявності - скороченого найменування громадської організації;3) Прийняття рішення про затвердження статуту громадської організації;4) Прийняття рішення про утворення (обрання) керівника, органів управління громадської організації відповідно до затвердженого статуту;5) Прийняття рішення про визначення особи (осіб), яка має право представляти громадську організацію для здійснення реєстраційних дій.   Розгляд питань:
  1. Прийняття рішення про утворення громадської організації із зазначенням мети (цілей) її діяльності;
Слухали:ПІБ, який запропонував утворити Громадську організацію з метою __________. Голосували:2 - «за»;0 -«проти»;0 - «утримались»рішення прийнято.Ухвалили:утворити Громадську організацію «БББ», основною метою якої є захисту та реалізації прав людини в Україні, зокрема, громадянських і політичних; утвердженню та здійсненню всіх форм прямої демократії в Україні. 
  1. Прийняття рішення про визначення найменування та за наявності - скороченого найменування громадської організації;
Слухали:ПІБ, який запропонував затвердити повне найменування : Громадська організація «БББ» та скорочену назву ГО «БББ», англійською мовою Non-Goverment Organizations "БББА".Голосували:2 - «за»;0 -«проти»;0 - «утримались»рішення прийнято.Ухвалили:затвердити повне найменування : Громадська організація «БББ» та скорочену назву ГО «БББ», англійською мовою Non-Goverment Organizations "БББА".  
  1. 3. Прийняття рішення про затвердження статуту громадської організації.
Слухали:ПІБ, який запропонував взяти за основу та обговорити запропонований ним проект Статуту Громадської організації «БББ» після обговорення прийняти в цілому, надавши проекту статусу головного документа організації.Голосували:2 - «за»;0 - «проти»;0 - «утримались»рішення прийнято.Ухвалили:затвердити Статуту Громадської організації «БББ». 
  1. Прийняття рішення про утворення (обрання) керівника, органів управління громадської організації відповідно до затвердженого статуту;
Слухали:ПІБ, який запропонував обрати Головою Правління (керівником) ГО «БББ» ПІБ, та правління у складі : Голосували:2 - «за»;0 - «проти»;0 - «утримались»рішення прийнято.Ухвалили:обрати Правлінняу складі:Голова Правління ГО «БББ»  ПІБ;член правління - ПІБ. 
  1. Прийняття рішення про визначення особи (осіб), яка має право представляти громадську організацію для здійснення реєстраційних дій.
Слухали:ПІБ, який запропонував обрати особою, яка матиме право представляти громадське об'єднання для здійснення реєстраційних дій ПІБ.Голосували:2 - «за»;0 - «проти»;0 - «утримались»рішення прийнято.Ухвалили:Затвердити ПІБ, який матиме право представляти громадське об'єднання для здійснення реєстраційних дій.  Протокол № 1 Установчих зборів засновників Громадської організації «БББ» складено у двох примірниках. Невід’ємною частиною Протоколу № 1 Установчих зборів засновників Громадської організації «БББ є реєстр осіб, які брали участь в Установчих зборах засновників Громадської організації «БББ» . Підписи: Головуючий установчих зборів      ___________________________ Секретар установчих зборів    ______________________________ Примітка: відповідно до частини 5 статті 9 Закону України «Про громадські об’єднання» у протоколі установчих зборів можуть зазначатися відомості і про інші прийняті на цих зборах рішення стосовно утворення та/або діяльності громадського об'єднання. Питання зазначені у цьому протоколі є обов’язковими для вирішення установчими зборами. 
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Багатьом не подобаються зміни, але ми повинні навчитися приймати їх. Особливо якщо альтернатива змінам — це катастрофа

Протокол установчих зборів засновників Громадської організації. Зразок

Час читання: 6 min
0

Поділитися з другом