Taking too long? Close loading screen.
Вітаємо Вас на нашому порталі
Головна » Для завантаження » Первинні документи » Протокол установчих зборів засновників Громадської організації. Зразок
Первинні документи

Протокол установчих зборів засновників Громадської організації. Зразок

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:6 хвилин
Print Friendly, PDF & Email

ПРОТОКОЛ № 1

 

 

установчих зборів засновників Громадської організації «БББ»

  

«______» _________2016                                                                         місто Хмельницький

  Реєстр присутніх, які беруть участь в установчих зборах (додається).Обрали: Головуючого на установчих зборах – ПІБ;Секретаря для ведення протоколу установчих зборів – ПІБ. ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 1) Прийняття рішення про утворення громадської організації із зазначенням мети (цілей) її діяльності;2) Прийняття рішення про визначення найменування та за наявності - скороченого найменування громадської організації;3) Прийняття рішення про затвердження статуту громадської організації;4) Прийняття рішення про утворення (обрання) керівника, органів управління громадської організації відповідно до затвердженого статуту;5) Прийняття рішення про визначення особи (осіб), яка має право представляти громадську організацію для здійснення реєстраційних дій.   Розгляд питань:
  1. Прийняття рішення про утворення громадської організації із зазначенням мети (цілей) її діяльності;
Слухали:ПІБ, який запропонував утворити Громадську організацію з метою __________. Голосували:2 - «за»;0 -«проти»;0 - «утримались»рішення прийнято.Ухвалили:утворити Громадську організацію «БББ», основною метою якої є захисту та реалізації прав людини в Україні, зокрема, громадянських і політичних; утвердженню та здійсненню всіх форм прямої демократії в Україні. 
  1. Прийняття рішення про визначення найменування та за наявності - скороченого найменування громадської організації;
Слухали:ПІБ, який запропонував затвердити повне найменування : Громадська організація «БББ» та скорочену назву ГО «БББ», англійською мовою Non-Goverment Organizations "БББА".Голосували:2 - «за»;0 -«проти»;0 - «утримались»рішення прийнято.Ухвалили:затвердити повне найменування : Громадська організація «БББ» та скорочену назву ГО «БББ», англійською мовою Non-Goverment Organizations "БББА".  
  1. 3. Прийняття рішення про затвердження статуту громадської організації.
Слухали:ПІБ, який запропонував взяти за основу та обговорити запропонований ним проект Статуту Громадської організації «БББ» після обговорення прийняти в цілому, надавши проекту статусу головного документа організації.Голосували:2 - «за»;0 - «проти»;0 - «утримались»рішення прийнято.Ухвалили:затвердити Статуту Громадської організації «БББ». 
  1. Прийняття рішення про утворення (обрання) керівника, органів управління громадської організації відповідно до затвердженого статуту;
Слухали:ПІБ, який запропонував обрати Головою Правління (керівником) ГО «БББ» ПІБ, та правління у складі : Голосували:2 - «за»;0 - «проти»;0 - «утримались»рішення прийнято.Ухвалили:обрати Правлінняу складі:Голова Правління ГО «БББ»  ПІБ;член правління - ПІБ. 
  1. Прийняття рішення про визначення особи (осіб), яка має право представляти громадську організацію для здійснення реєстраційних дій.
Слухали:ПІБ, який запропонував обрати особою, яка матиме право представляти громадське об'єднання для здійснення реєстраційних дій ПІБ.Голосували:2 - «за»;0 - «проти»;0 - «утримались»рішення прийнято.Ухвалили:Затвердити ПІБ, який матиме право представляти громадське об'єднання для здійснення реєстраційних дій.  Протокол № 1 Установчих зборів засновників Громадської організації «БББ» складено у двох примірниках. Невід’ємною частиною Протоколу № 1 Установчих зборів засновників Громадської організації «БББ є реєстр осіб, які брали участь в Установчих зборах засновників Громадської організації «БББ» . Підписи: Головуючий установчих зборів      ___________________________ Секретар установчих зборів    ______________________________ Примітка: відповідно до частини 5 статті 9 Закону України «Про громадські об’єднання» у протоколі установчих зборів можуть зазначатися відомості і про інші прийняті на цих зборах рішення стосовно утворення та/або діяльності громадського об'єднання. Питання зазначені у цьому протоколі є обов’язковими для вирішення установчими зборами. 
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Наша розсилка

Події

21
Ноя
00:00

Вебинар “И снова проверки: кто, на каких основаниях может проверять предприятия, как подготовиться и пройти” 21.11.17

Протокол установчих зборів засновників Громадської організації. Зразок
21
Ноя
14:00 - 15:00

Вебинар “”Изменения в предоставлении и расчете пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам” 21.11.17

Протокол установчих зборів засновників Громадської організації. Зразок

Випадкова цитата

Если бухгалтер нарушает правила, его штрафуют. Если нет, то облагают налогом

Протокол установчих зборів засновників Громадської організації. Зразок

Час читання: 5 min
0

Поділитися з другом