Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Розенко обіцяє підвищити МЗП вже у ІІ кварталі 2018 року…
Ініціативи законотворців

Розенко обіцяє підвищити МЗП вже у ІІ кварталі 2018 року…

Поділіться з друзями - підтримайте проект

За підсумками І кварталу 2018 року Уряд розгляне можливість подальшого підвищення мінімальної зарплати. 

«З 1 січня 2018 року розмір мінімальної заробітної плати становить 3723 грн. Але в законі про Державний бюджет України зафіксовано, що за підсумками 1 кварталу ми повинні повернутися до цього питання і розглянути можливість подальшого підвищення розміру мінімальної зарплати», – сказав Павло Розенко, підкресливши, що для здійснення такого кроку мають бути економічні передумови.

 

Не складно зробити висновок, що збільшення МЗП потягне за собою підвищення ставки ЄСВ. Але на скільки в сумарному вираженні наразі не повідомляється. Крім того за повідомленнями Уряду, останній приймає міри щодо налагодження відносин бізнесу та уряду. Принаймі, Уряд вважає, що прийняття відповідних змін у законодавстві стосовно проведення перевірок, а також слідчих дій, мається на увазі програму «маски-шоу-стоп», який унеможливив свавілля силовиків та контролюючих органів під час перевірок та обшуків на підприємствах, дає змогу заявляти про  політики поліпшення ділового клімату в Україні.

У грудні Міністерство економічного розвитку й торгівлі України розробило Стратегію реформування системи державного нагляду, яка передбачає запровадження ризик-орієнтованого підходу до перевірок, переорієнтацію інспекційної системи на запобігання порушенням та підвищення відповідальності інспекторів.

За повідомленнями Уряду

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

fourteen − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Если вы тратите слишком много времени на размышления, вы никогда это не сделаете

— Брюс Ли

Події

Ми в Instagram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: