Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Розенко обіцяє підвищити МЗП вже у ІІ кварталі 2018 року…
Ініціативи законотворців

Розенко обіцяє підвищити МЗП вже у ІІ кварталі 2018 року…

Поділіться з друзями - підтримайте проект

За підсумками І кварталу 2018 року Уряд розгляне можливість подальшого підвищення мінімальної зарплати. 

«З 1 січня 2018 року розмір мінімальної заробітної плати становить 3723 грн. Але в законі про Державний бюджет України зафіксовано, що за підсумками 1 кварталу ми повинні повернутися до цього питання і розглянути можливість подальшого підвищення розміру мінімальної зарплати», — сказав Павло Розенко, підкресливши, що для здійснення такого кроку мають бути економічні передумови.

 

Не складно зробити висновок, що збільшення МЗП потягне за собою підвищення ставки ЄСВ. Але на скільки в сумарному вираженні наразі не повідомляється. Крім того за повідомленнями Уряду, останній приймає міри щодо налагодження відносин бізнесу та уряду. Принаймі, Уряд вважає, що прийняття відповідних змін у законодавстві стосовно проведення перевірок, а також слідчих дій, мається на увазі програму «маски-шоу-стоп», який унеможливив свавілля силовиків та контролюючих органів під час перевірок та обшуків на підприємствах, дає змогу заявляти про  політики поліпшення ділового клімату в Україні.

У грудні Міністерство економічного розвитку й торгівлі України розробило Стратегію реформування системи державного нагляду, яка передбачає запровадження ризик-орієнтованого підходу до перевірок, переорієнтацію інспекційної системи на запобігання порушенням та підвищення відповідальності інспекторів.

За повідомленнями Уряду

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

семь − четыре =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Видение без действия — это мечта.
Действие без видения — это кошмар.

— Японская пословица

Події

Нет предстоящих мероприятия в указанный период времени.

Ми в Instagram

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: