Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Розмитнення через смартфон: в Україні спрощують митне оформлення транспортних засобів
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Розмитнення через смартфон: в Україні спрощують митне оформлення транспортних засобів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Розмитнити авто можна буде просто за допомогою смартфону — через портал та застосунок Дія.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі.

“Провів нараду з “Офісом простих рішень та результатів”, Міністерством цифрової трансформації та Міністерством фінансів. Проєкт, який має полегшити процедуру розмитнення автомобілів, отримав мою повну підтримку.

Згідно з пропозиціями, розмитнити авто можна буде просто за допомогою смартфону — через портал та застосунок Дія. Усунення бюрократичних перепон, мінімізація людського фактора й викорінення корупції — стане поштовхом до реформи митниці.

 Водночас розмитнення має бути справедливим для кожного. Доручив Міністерству фінансів та Мінцифри опрацювати й подати остаточні пропозиції до зазначеного проєкту.”

, – написав Денис Шмигаль.

Згідно з пропозиціями, розмитнити авто можна буде просто за допомогою смартфону — через портал та застосунок Дія.

 

 


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Лист ДФС України від 29.12.2018 № 40672/7/99-99-19-01-01-17 Щодо справляння акцизного податку за повною ставкою у разі відчуження протягом 365 днів транспортного засобу, ввезеного за зниженими ставками акцизного податку

Наша розсилка

Події

червень, 2021

X