Головна » Бухгалтеру » Консультації » Що відбувається з ПК покупця та ПЗ постачальника у випадку призупинення реєстрації ПН?
Консультації

Що відбувається з ПК покупця та ПЗ постачальника у випадку призупинення реєстрації ПН?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Постачальник відображає податкові зобов’язання в загальному порядку незалежно від того, зареєстрована ПН в ЄРПН чи ні. А от покупець може відобразити податковий кредит тільки на підставі ПН, зареєстрованої в ЄРПН (п. 198.6 ПК). Тобто, поки ПН не буде зареєстрована, у покупця не виникне право на податковий кредит.
Також варто зазначити, що ПН може бути зареєстрована в ЄРПН протягом 365 календарних днів, що настають за датою її оформлення (п. 201.10 ПК). Якщо протягом зазначеного строку цього не зробити, реєстрація ПН буде неможлива. Це значить, що податковий кредит у покупця за такою ПН буде втрачений.
Суми ПДВ, які покупець не зможе включити до складу податкового кредиту за незареєстрованними протягом 365 днів ПН, списуються в дебет субрахунка 949.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

twelve + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Экономический кризис раскроет то, чего не в состоянии обнаружить аудиторы

Події

Ми в Instagram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: