Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Щодо сплати авансових внесків з податку на прибуток в серпні та вересні 2015 р.
Новини законодавства

Щодо сплати авансових внесків з податку на прибуток в серпні та вересні 2015 р.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

У зв’язку із внесенням змін до бюджетної класифікації наказом Міністерства фінансів України від 20.07.2015 р. № 651 «Про затвердження змін до бюджетної класифікації» у частині виключення кодів, передбачених для обліку надходжень авансових внесків з податку на прибуток, Державна фіскальна служба України повідомляє, що перехід органами ДФС на адміністрування податку на прибуток без використання кодів бюджетної класифікації, передбачених для обліку авансових внесків з податку на прибуток, потребує часу на реалізацію цих змін в інформаційній системі служби.

Звертаємо увагу, що Державною казначейською службою України рахунки для зарахування до державного та місцевих бюджетів надходжень авансових внесків з податку на прибуток не будуть закриватися до 01.10.2015.

Враховуючи викладене, перерахування сум авансових внесків з податку на прибуток з терміном сплати у серпні 2015 року повинно здійснюватися платниками на діючі бюджетні рахунки за кодами бюджетної класифікації, передбаченими для обліку авансових внесків.

Нагадуємо, що граничний термін сплати авансових внесків з податку на прибуток за серпень  – 28 серпня 2015 року.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X