Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Список країн, котрі визнали українські COVID-сертифікати отримані на порталі або у додатку «Дія».
Це цікаво

Список країн, котрі визнали українські COVID-сертифікати отримані на порталі або у додатку «Дія».

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Низка країн світу визнала українські COVID-сертифікати. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

Так, шість країн визнали українські сертифікати про вакцинацію та одужання від коронавірусу. Йдеться про сертифікати, отримані на порталі або у додатку «Дія».

Українські COVID-сертифікати визнали:

  1. Ліван,
  2. Чорногорія,
  3. Тайвань,
  4. Уругвай,
  5. Туніс,
  6. Таїланд.

Також Туреччина продовжила обмеження на в’їзд .

Туреччина продовжила обмеження на в’їзд для іноземних туристів до 31 березня 2022 року. Про це повідомляє  Аvianews.com  із посиланням на аеронавігаційну інформацію (NOTAM).

Для в’їзду туристам необхідно мати негативний результат тесту, сертифікат про вакцинацію або доказ одужання від COVID-19. При цьому сертифікат про вакцинацію діє тільки в тому випадку, коли людина отримала повний курс щеплень, і з моменту отримання останньої дози минуло не менше 14 днів.

Нещеплені туристи або ті, хто поки не завершив курс вакцинації, можуть в’їхати до Туреччини за наявності ПЛР-тесту або експрес-тесту на антиген. Слід зазначити, що термін дії ПЛР тесту становить 72 години, а антиген-тесту – 48 годин. Довідка про одужання діє півроку. Отримати її можна тільки в тому випадку, якщо з моменту підтвердження позитивного результату тесту ПЛР пройшло 28 днів.

Поки що бустерного щеплення Туреччина не вимагає.

Для дітей до 12 років тести та щеплення не обов’язкові. Крім того, уникнути обмежень можуть ті туристи, які прямують через аеропорти Туреччини транзитом до третіх країн і не виходять на територію Туреччини.

А ще Таїланд поновив  обов’язковий карантин для туристів. 

Рішення про скасування пільги Таїланду Test and Go означає, що приїжджі повинні будуть пройти карантин в готелі, який становить від 7 до 10 днів.

Також у країні призупинять програму «пісочниця», в рамках якої туристи мали залишатися в одному місці, але могли залишати своє житло. Правила продовжать діяти лише на курортному острові Пхукет.

 

За матеріалами СЮГ


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X