Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Столичні ЦОП відновлюють роботу в звичайному режимі, але відвідуйте їх лише за нагальної потреби
Це цікаво

Столичні ЦОП відновлюють роботу в звичайному режимі, але відвідуйте їх лише за нагальної потреби

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Шановні платники!

Головне управління ДПС у м. Києві звертає увагу, що з 05 травня 2021 року центри обслуговування платників ДПІ у районах та Головного управління ДПС у м. Києві відновлюють роботу в звичайному режимі:

понеділок – четвер з 08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

п’ятниця з 08 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.

Обідня перерва з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв.

Технічні перерви для санітарної обробки та провітрювання кожні дві години на 10 – 15 хв.

Нагадуємо, що на період карантинних обмежень прийом відвідувачів у столичних центрах обслуговування платників здійснюється в телефонному режимі за попереднім записом із зазначенням причини відвідування.

Закликаємо обмежити відвідування столичних центрів обслуговування платників та в разі потреби отримувати послуги через електронні сервіси ДПС.

Найбільш запитуваною та невідкладною адміністративною послугою, з якою громадяни звертаються до Центрів обслуговування платників м. Києва, є отримання картки платника податків з реєстраційним номером облікової картки – платника податків.

Звертаємо увагу, що першочергова видача Реєстраційного номеру облікової картки платника податків здійснюється в таких випадках:

  1. вагітність та пологи;
  2. здійснення оплати за лікування;
  3. закінчення строку перебування на території України;
  4. закінчення терміну дії доручення на отримання картки платника податків з  реєстраційним номером облікової картки – платника податків.

 

ДПС

33 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X