Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Святкові перегляди: 11 новорічних фільмів про роботу та команду
Це цікаво

Святкові перегляди: 11 новорічних фільмів про роботу та команду

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Новий рік — час для відпочинку та радісного святкування. І, напевно, мало хто замислюється над тим, щоб у цей час дивитися кінострічки, присвячені безпосередньо роботі. І все-таки є фільми, які так чи інакше стосуються теми роботи та команди. У них можна побачити цікаві сюжети та метафори, що надихають, які подарують гарний настрій і, можливо, навіть наштовхнуть на корисні інсайти.

1. «Предсвяткова лихоманка»

Картина була екранізована у 2019 році. Все починається з раптового звільнення відомого радіодіджея. Разом із 4 своїми розпещеними діточками він переїжджає до тітки. І дуже хоче повернутись на роботу. Чи вдасться головному герою здійснити задумане?

2. «Різдвяні хроніки»

Ця кінострічка 2018 року — також гарний вибір для перегляду в святкові дні. Брат із сестрою Тедді та Кейт планують зняти появу Санти на Різдво. Зухвала ідея, яка мала реалізуватися завдяки злагодженій командній роботі юних розбишак, обертається чудовою пригодою, про яку діти й не мріяли. Разом з ельфами та чарівними оленями Тедді та Кейт допомагають Санті врятувати святкування Різдва.

3. «Лускунчик і чотири королівства»

Командна робота у новорічних фільмах — не завжди на боці головного героя. І цей фільм — тому підтвердження. Юна Клара отримує незвичайний презент на Різдво, після чого починається її захоплюючий вояж у казкових країнах. Однією з таких країн є Королівство Солодощів. Там Клара зустрінеться з найнебезпечнішим Мишиним Королем і цілою армією у його підпорядкуванні. Чи зможе героїня успішно завершити свою подорож?

4. «Олаф та холодна пригода»

Ось де можна побачити справжній приклад командної роботи, так у цьому різдвяному мультику. Безжурний сніговик та його друг олень Свен об’єднуються для того, щоб подарувати своїм друзям справжню атмосферу свята. На календарі — перші канікули, коли для всього населення Еренделла відчинилися ворота королівського замку. Анна та Ельза організували для всіх городян урочистість. Проте незабаром усі гості почали збиратися додому, щоби відзначити цей день зі своїми сім’ями. Виявилося, що Ганна та Ельза традицій, пов’язаних зі святкуванням, не мають. Щоб не дозволити друзям сумувати, Олаф та Свен вирушають шукати такі традиції, адже хочеться поділитися ними зі своїми друзями.

5. «Цілі на Різдво»

Це ще один цікавий фільм на святкову тематику. Відомий шеф-кухар переїжджає на нове місце проживання, де збирається працювати. Він вибирає для цього гірськолижний курорт із чудовими краєвидами довкола, а працювати йде в один із місцевих ресторанів. Закладом керує талановита та симпатична жінка. Красуня настільки зосереджена на власних цілях, що поява в ресторані нового «зоряного» співробітника її не вибиває з колії. Чи спалахне в їхньому спілкуванні романтична іскра?

6. «Сімейне пограбування»

Сюжет цієї кінострічки є доволі оригінальним. Нетривіальність командної роботи полягає в тому, що вона пов’язана з пограбуванням. Виявляється, що в двох дівчат, які раніше не знали одна одну, спільний батько. Ні та, ні інша його жодного разу в житті не бачили. Але тато таки з’являється в житті дочок. І не просто так, а щоб використати їх у своїх планах і вчинити справжнє сімейне пограбування. Чи вдасться йому це зробити?

7. «48 різдвяних бажань»

А тут бачимо зовсім інший, позитивний приклад командної роботи, яку здійснюють юні помічники Санти. Вперше вони залишають Північний полюс — і все заради того, щоб віра людей у доброту та Різдво не зникла.

8. «Різдвяна спадщина»

Ця картина, знята у 2017 році, відрізняється дуже цікавим та «закрученим» сюжетом. Перед химерною та вітряною дівчиною Еллен відкриваються величезні матеріальні та кар’єрні перспективи. Вона може успадкувати та очолити компанію з багатомільярдним оборотом. Але батько ставить перед дочкою незвичайну умову: він дає завдання, щоб Еллен доставила в місто Сноу Фолс різдвяні листи і не витратила при цьому більш ніж $100. Місто, де виросли батьки Еллен, є для неї незвіданим. Але саме там багата дівчина розуміє, як живуть звичайні люди. А ще — зустрічає своє кохання, і, звичайно ж, відчуває справжню різдвяну атмосферу.

9. «Відпустка за обміном»

Робота — це не лише рутинні будні та виконання завдань. Це ще й періодична можливість відпочити у відпустці. А у героїнь цієї кінострічки, яка побачила світ у 2006 році, відпустка вийшла дуже цікавою. Айріс веде весільну колонку в одній із лондонських газет. Любовна драма цієї жінки пов’язана з тим, що об’єкт її романтичних зітхань закоханий в іншу. Аманда, яка живе у Південній Каліфорнії та має рекламне агентство, раптово дізнається про новину, яка її шокувала. Виявляється, жінці зраджує кохана людина. Дві незнайомки, що живуть за тисячі кілометрів одна від одної, листуються на сайті, присвяченому обміну житла під час відпустки. Там жінки домовляються, що проведуть вдома одна в одну 2-тижневі відпустки. Аманда приїжджає до засніженої англійської провінції, а Айріс — до сонячної Каліфорнії.

10. «Щоденник Бріджет Джонс»

Цей фільм 2011 року вже став класикою для тих, хто вірить у чудеса або просто позитивні зміни в житті. Бріджет мріє про хорошу фігуру, життєві перемоги і досягнення. Щоб десь фіксувати свій досвід на цьому шляху, вона заводить щоденник. Батьки хочуть, щоб дочка звернула увагу на сусідського сина — скромного хлопця Марка, але самій дівчині до душі її начальник — імпозантний та впевнений у собі Деніел. Зрештою вибір виявляється не таким уже й легким.

11. «Сім’янин»

Цей фільм 2000 року про непростий вибір: бути успішним сім’янином і працювати продавцем автомобільних покришок, або — бути самотнім президентом інвестиційної компанії. Що вибере Джек?./

Гарних вам свят і фільмів!


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X