Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » У дитсадках дітям вимірюватимуть температуру кожні 4 години
Держоргани інформують

У дитсадках дітям вимірюватимуть температуру кожні 4 години

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило проект рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину.

Проект рекомендацій винесений для громадського обговорення та набуде чинності після його затвердження.

Документом передбачено, що перед початком зміни усім працівникам дитсадка проводитиметься температурний скринінг. Працівники, в яких при проведенні температурного скринінгу буде виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань не будуть допущені до виконання обов’язків.

Також передбачено, що температурний скринінг дітей буде проводитись при вході у заклад та кожні 4 години з занесенням показників у відповідний журнал.

Діти, в яких буде виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань не допускатимуться до відвідування дитячого садка.

Ранкове приймання дитини до дошкільного навчального закладу проводитиме  вихователь групи на території закладу, але за межами його будівлі.

Батькам необхідно буде одягати респіратор або захисну маску. Очікування на території повинно бути обмежено.

На вході до дитячого садка має бути організовано місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками.

У Міністерстві охорони здоров’я радять проводити всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей, в ігровій формі та за особистим прикладом працівників закладу.

Освіта


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X