Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » ЯКИМ БУДЕ ДРУГИЙ ЕТАП ПОСЛАБЛЕНЬ ОБМЕЖУВАЛЬНИХ ЗАХОДІВ У СТОЛИЦІ
Держоргани інформують

ЯКИМ БУДЕ ДРУГИЙ ЕТАП ПОСЛАБЛЕНЬ ОБМЕЖУВАЛЬНИХ ЗАХОДІВ У СТОЛИЦІ

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Віталій Кличко розповів, яким буде другий етап послаблень обмежувальних заходів у столиці

Після 22 травня у Києві планують розпочати другий етап послаблення обмежувальних заходів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Після 22 травня столиця, як і інші регіони країни, почне наступний етап послаблення обмежень. Зокрема, за дотримання регламентів і умов безпеки, розпочнуть працювати: промислові ринки, великі магазини площею до 1 тисячі квадратних метрів, спортзали та фітнесцентри, окрім басейнів», – сказав Віталій Кличко.

Також він нагадав, що місто планує після 22 травня відновити роботу наземного громадського транспорту у звичайному режимі.

«Зараз ми поступово збільшуємо кількість одиниць рухомого складу та кількість маршрутів наземного громадського транспорту. Готовий Київ із 25 травня відновити і роботу метро. Ми чекаємо на відповідне рішення уряду», – підкреслив Віталій Кличко.

 І стосовно метро…

Місто готове відновити роботу метро, як тільки уряд це дозволить

Міська влада готова відкрити метро, як тільки уряд дозволить відновити роботу метрополітену. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції. 

«Що стосується метро. Ми готові будемо відновити його роботу, як тільки уряд дозволить це зробити. Поки метрополітен не перевозив пасажирів у ньому тривали всі необхідні роботи з утримання інфраструктури – заміна рейок, шпал, ремонти ескалаторів, вагонів, оновлення вентиляційного обладнання та інші», – сказав мер столиці.

Також, за його словами, розпочали роботи за програмою доступності на станціях «Лук’янівська» та «Сирець».

«Зокрема, там передбачене облаштування тактильних смуг, навігації та заміна вхідних груп для вільного доступу маломобільних громадян», – повідомив Віталій Кличко.

Регулярно відбувалась і дезінфекція в метрополітені: потягів, вестибюлів, кас та платформ на станціях. Після відновлення роботи підземки ці заходи посилять.

Віталій Кличко побував на двох станціях метро і показав, як виглядає сьогодні столична підземка.

«Ми готуємося, як ви бачите до відновлення роботи метрополітену», – зазначив Віталій Кличко.

КМДА


Поділіться з друзями - підтримайте проект
X