Головна » Для відпочинку » Це цікаво » У “Дії” з’явиться сертифікат для бустерної дози: термін дії 270 днів
Це цікаво

У “Дії” з’явиться сертифікат для бустерної дози: термін дії 270 днів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

За інформацією МОЗ, у кінці січня з’явиться COVID-сертифікат для щеплених бустерною дозою від коронавірусу. До цього часу вакциновані бустером, зможуть використовувати сертифікат про повну вакцинацію.

Отримати новий цифровий документ, можна надіславши запит на порталі чи у застосунку «Дія» не раніше останніх чисел січня, після самого щеплення.

Порядок генерації сертифікату нічим не відрізнятиметься від того, як створюються COVID-сертифікати на підставі одужання чи вакцинації. Термін дії нового документу — 270 днів. Крім COVID-сертифікату, українці, щеплені бустером, зможуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Його можна отримати за місцем щеплення чи у сімейного лікаря. Цей документ, як і COVID-сертифікат, чинний 270 днів.

Коли можна отримати бустерну дозу

Отримати бустерну дозу можна у період 180 – 270 днів від другої дози щеплення від COVID-19 

Бустерна доза «додасть» до вашого сертифікату в Дії ще 270 днів від дати останнього (бустерного) щеплення проти COVID-19 

В додатку Helsi ви можете побачити скільки днів пройшло від останнього щеплення (як на зображенні 🖼) та спланувати свою бустерну дозу.

Після отримання щеплення, не забудьте оновити документи

 COVID-сертифікат в Дії (буде вказано дозу 3/3, дату вакцинації бустерною дозою, відповідно до специфікації COVID-сертифікатів ЄС);
Паперове міжнародне свідоцтво про вакцинацію (будуть перелічені усі дози вакцинації проти COVID-19).


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X