Головна » Для відпочинку » Це цікаво » У Viber з’явилася зручна функція, що раніше була лише в Telegram
Це цікаво

У Viber з’явилася зручна функція, що раніше була лише в Telegram

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Месенджер Viber став ще зручнішим для користувачів. Тепер в ньому можна використовувати нову функцію, що дозволяє створювати красиві і привабливі повідомлення.

Функція форматування тексту давно використовується в месенджері Telegram. Завдяки старанням розробників, тепер і в Viber можна не тільки відредагувати вже відправлене повідомлення, виправивши помилки, але і виділити фрази жирним шрифтом, курсивом або зробити слова закресленими.
 
Форматування тексту можна зробити як шляхом вибору потрібного пункту на панелі управління Viber, так і використовуючи символи. Наприклад: «*» дозволить виділити частину тексту жирним шрифтом, «_» – курсивом, «~» – зачекнутим, а «” »- моноширінним (коли всі знаки стають однаковими по ширині). Поставте по одному потрібному вам символу на початку і в кінці тієї частини тексту, форматування якої хочете змінити. Програма все зробить за вас.
У Viber з'явилася зручна функція, що раніше була лише в Telegram
 
Не варто забувати також про ще одну зручну функцію месенджера – це чат-боти Viber, завдяки яким можна оплачувати товари і послуги.
 

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X