Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Укрпошта запускає пілот з оплати доставки відправлення отримувачем
Це цікаво

Укрпошта запускає пілот з оплати доставки відправлення отримувачем

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

“Дочекалися! Нарешті! Укрпошта з народом!”, – саме такі слова хочеться викрикнути, коли почуєте новину про те, що Укрпошта розпочинає пілотний проект з  оплати доставки відправлення отримувачем, а також послуги оплати відправником пересилання поштового переказу.

Для тестування послуги Укрпошта співпрацюватиме з інтернет-магазинами, які підписали договір про співпрацю, а для реєстрації посилок використовують АРІ, або клієнтський особистий кабінет під час замовлення доставки Укрпошта Експрес.

Процедура оформлення послуги оплати доставки відправлення є звичною: заповнюючи документи про відправлення, представнику інтернет-магазину у спеціальній формі варто вказати, що за доставку посилки сплатить отримувач. У разі відмови отримувача оплатити пересилання, відправлення повертається до відправника і витрати на доставку має покрити він.

Також в етап пілотування виходить послуга оплати відправником за пересилання поштового переказу, яка стане зручною для тих, хто бажає оплатити пересилання післяплати за відправлення замість отримувача.

«Ми починаємо тестування послуг, що можуть бути в нагоді як великим інтернет-магазинам, так і дрібним представникам е-commerce, які бажають  уникнути зайвих витрат чи перерахунків ціни. Так, продавець має змогу показати «чисту» ціну, найбільш привабливу для клієнта, і зробити пересилання більш безпечним. Тому запрошуємо усіх охочих клієнтів-юросіб до користування новим функціоналом», – зазначив перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський.

За результатами пілотного проекту послугою зможуть користуватися і відправники-фізичні особи.

Такий сухий коментар дає офіційний ресурс Укрпошти. Але всі мешканці нашої країни вже давно відчувають потребу в подібному сервісі “головної пошти країни”. Наразі не повідомляється, як довго буде тривати цей пілотний проект, але впевнені, що він себе виправдає і, нарешті, українці отримають достойний сервіс від найбільшого поштового оператора країни. 

32 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X