Головна » Для відпочинку » Це цікаво » “Укрпошта” запустила послугу поповнення банківської картки
Це цікаво

“Укрпошта” запустила послугу поповнення банківської картки

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

У більш ніж 3 тисячах автоматизованих відділень Укрпошти, що обладнані платіжними терміналами, відтепер можна поповнити картку будь-якого українського банку платіжних систем VISA та Mastercard.

Про це повідомляє пресслужба “Укрпошти”

Комісія за послугу дорівнює 1,5% від суми поповнення картки, але не менше 10 грн. При цьому умови зарахування коштів залежать від умов банку, що видав картку.

Поповнити можна картку з будь-якою технологією – безконтактну, з чипом чи магнітною стрічкою, але зарахувати на картку за одну операцію можна буде суму від 50 до 4999 грн.

Для отримання послуги клієнту необхідно мати при собі відповідну кількість готівки з урахуванням комісії, а також банківську картку, яку потрібно поповнити, або вказати оператору її 16-значний номер.

Крім поповнення платіжної картки у відділеннях Укрпошти, клієнти також можуть зняти без комісії кошти з банківської картки Visa, MasterCard, Простір.

Що відомо

  • Генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський вважає, що “Укрпошта” має стати банком. За його словами, листоноші доставляють пенсії майже чотирьом мільйонам пенсіонерів, а 37% українців перебувають поза межами банківської системи.
  • “Укрпошта” почала приймати цифрові документи з оновленого додатка “Дія 2.0”.
  • Кабмін 23 березня схвалив постанову, згідно з якою “Укрпошті” на рівні з іншими операторами поштового зв’язку дозволено доставляти лікарські засоби та супутні товари.

Укрпошта

53 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X