Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Умови роботи працівників у нічний час змінені! Закон
Держоргани інформують

Умови роботи працівників у нічний час змінені! Закон

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Внесено зміни до ст. 54  Кодексу законів про працю України.

Основні зміни:

  1. Відтепер, до нічних працівників належать працівники, які працюють у нічний час не менше ніж чотири години щоденного робочого часу та не менше ніж ¼ річної норми робочого часу.
  2. Робочий час нічних працівників не повинен перевищувати восьми годин впродовж будь-якого періоду тривалістю двадцять чотири години.
  3. З метою визначення стану здоров’я працівника, реєстрації вихідних об’єктивних показників здоров’я та можливості виконання без погіршення  стану здоров’я професійних обов’язків в умовах роботи в нічний час пропонується власнику або уповноваженому ним органу організовувати в обов’язковому порядку за бажанням нічних працівників проведення попереднього (при прийнятті на роботу), періодичних та позачергових (протягом трудової діяльності) медичних оглядів.
  4. Власник або уповноважений ним орган зобов’язаний вживати заходів щодо переведення нічних працівників на денну роботу відповідно до медичного висновку.Власник або уповноважений ним орган зобов’язаний  інформувати про використання праці нічних працівників центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, в порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері праці.

Мінсоцполітики

22 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X