Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Уряд схвалив законопроект, який має відмінити подання повідомлення ДФС про прийняття на роботу
Ініціативи законотворців

Уряд схвалив законопроект, який має відмінити подання повідомлення ДФС про прийняття на роботу

Ми вже писали про таку ініціативу і ось вона має продовження

14 березня Уряд схвалив законопроект Мінекономрозвитку «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційного клімату в Україні».

Цей проект Закону України вже зареєстровано у Верховній Раді (№ 6540 від 06.06.2017).

Комітет з питань економічної політики та експерти висловили деякі зауваження до законопроекту, тому Мінекономрозвитку доопрацювало його, а Кабмін ухвалив відповідні зміни.

Саме в цьому законопроекті міститься норма, за якою якщо інформація про прийнятого працівника не була відображена у податковому розрахунку за формою № 1ДФ, то роботодавець зобов’язаний протягом 1 робочого дня після спливу граничного строку подання такого податкового розрахунку повідомити ДФС про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому КМУ.

Тобто, достатньо буде подати форму № 1ДФ.

Оновлено

14 березня 2018 року Мінекономіки повідомило про ухвалення законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційного клімату в Україні», який було зареєстровано за № 6540 від 06.06.17 р. Його перша редакція передбачала скасування обов’язку роботодавця подавати повідомлення про найм працівника.

Проте за даними офіційного веб-порталу Верховної Ради України законопроект № 6540 від 06.06.17 р. було відкликано 15 березня 2018 року.

Натомість доопрацьований текст законопроекту зареєстровано за № 8124 від 15.03.18 р., і він уже не містить таких положень. У пояснювальній записці до нього зазначено, що під час його доопрацювання враховано зауваження Мінсоцполітики щодо зміни до статті 24 Кодексу законів про працю України, яка передбачає подання повідомлення.

Отже, поки що обов’язок роботодавця подавати повідомлення про прийняття працівників на роботу не скасовуватимуть! 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

пять × 5 =

Пошук від Google

Наша розсилка

Хочешь иметь столько денег,чтобы хватало тебе и твоей семье — работай сам… Хочешь обеспечить свои будущие поколения — заставь людей работать на себя

— Карл Маркс

Події

Останні пости на форумі

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: