Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Уся Україна перебуває на зеленому рівні карантинних обмежень, але продовжити карантин на літо варто
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Уся Україна перебуває на зеленому рівні карантинних обмежень, але продовжити карантин на літо варто

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Станом на тепер на всій території України діє зелений рівень епідемічної небезпеки, тому Міністерство охорони здоров’я розглядає можливість пом’якшити карантинні обмеження. Про це заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко на засіданні Уряду 

“Поточна епідемічна ситуація в Україні дозволяє сьогодні говорити про те, що вся країна відповідає індикаторам зеленого рівня епідемічної небезпеки. Але наголошую, що попри покращення епідситуації не слід забувати, що КОВІД-19 не подолано, жодна з Європейських країн, в яких покращилась ситуація і з захворюваністю і з вакцинацією, не скасувала повністю обмежувальні заходи.”, – зазначив міністр.

Наразі, в Україні рівень захворюваності становить 74 випадки на 100 тис. населення при визначеному показнику зеленого рівня  75 на 100 тис. населення. У 16 областях цей показник значно нижчий за визначений.

Найнижчий рівень захворюваності у Вінницькій, Закарпатській та Кіровоградській областях і становить 30 випадків на 100 тис. населення. А середня завантаженість ліжок з киснем – 17% при граничному показнику 65%. Рівень госпіталізацій по країні на 8 червня складає 15,5 випадків на 100 тис. населення при визначеному показнику 60 на 100 тис. населення.

“Прошу кожного українця бути раціональним, кожного підприємця – відповідальним, а кожного представника влади – заохочувати громади до мобілізації та самоорганізації. І пам’ятаємо, що найкращий захист від COVID-19 – це вакцинація. Вже зараз усі охочі, зокрема через додаток “Дія” можуть щепитись в центрах масової вакцинації, яких стає дедалі більше.”, – додав Віктор Ляшко. 

В той же час (за іншими джерелами), на тому ж засіданні міністр додав

“Ми запропонуємо уряду розглянути питання продовження карантинних обмежень на літній період, оскільки коронавірус не подолано”

За словами міністра, в Україні повинні залишити основні протиепідемічні обмеження – обов’язковість масок в громадських будівлях і в транспорті, а також відповідальне ставлення до дотримання фізичної дистанції.

 МОЗ внесе пропозицію про продовження карантину  до 23 червня.

 

 

 

МОЗ

1 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X