Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Увага! У ДФС змінилася адреса WEB-сервісу обміну документами та квитанціями з приймальним шлюзом
Держоргани інформують

Увага! У ДФС змінилася адреса WEB-сервісу обміну документами та квитанціями з приймальним шлюзом

Поділіться з друзями - підтримайте проект

З 28 травня необхідно використовувати нову адресу WEB-сервісу обміну документами

ДФС повідомляє про зміну адреси WEB-сервісу обміну документами та квитанціями з приймальним шлюзом (протокол SOAP). З 9:00 28.05.2019 необхідно використовувати наступну адресу:

http://80.91.165.205/WebSrvGate/gate.asmx.

Квитанції та документи для користувачів даного сервісу зберігаються у базах даних сервісу протягом 72 годин. Якщо користувач не здійснив їх отримання клієнтським програмним забезпеченням протягом 72 годин, вони направляються на адресу електронної пошти, зазначену платником.

Для користувачів ПЗ:

  • Для коректної роботи програми M.E.Doc (відправки звітів на реєстрацію та отримання квітанцій) потрібно встановити оновлення 11.01.008, — повідомлення від розробників читайте тут. У разі продовження роботи на попередніх версіях програми не можливо буде відправляти будь-які звіти у ДФС за прямим з’єднанням. 
  • У програмі Арт-Звіт Pro відбулося оновлення до версії 5.3.8. У ній, зокрема, оновлено адресу WEB-сервісу обміну документами та квитанціями з приймальним шлюзом (протокол SOAP) на http://80.91.165.205/WebSrvGate/gate.asmx. Таким чином користувачі можуть успішно успішно відправляти по прямому з’єднанню до ДФС України звіти на реєстрацію та отримувати відповідні квитанції.
  • А для продовження роботи за прямим з’єднанням зі шлюзом ДФС у програмі Соната, необхідно оновити ПЗ до версії 0.25.2.1 від 28.05.2019 року. Новина на сайті розробника та файли для скачування — за посиланням.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

один × 4 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Пошук від Google

Наша розсилка

Опрос

Заинтересовали бы вас курсы по управлению финансами в ODOO?

Если вы хотите записаться в ближайшую группу подайте заявку заполнив форму https://forms.gle/atPAScYjWXub1ePx6

Мудра думка

Когда секретари бездельничают и занимаются болтовней — это явный признак того, что учреждение находится в состоянии загнивания

— Ли Якокка

Ми в Instagram

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: