Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Уведено санкції проти Яндекса, Вконтакте, Одноклассников та інших російських сайтів
Держоргани інформують

Уведено санкції проти Яндекса, Вконтакте, Одноклассников та інших російських сайтів

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Президент Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Цей указ розміщено на сайті президента та у нас на сайті

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» (додається)», — сказано у ньому.

Рішення РНБО передбачає введення санкцій проти низки фізичних та юридичних осіб. Зокрема, проти ТОВ «Яндекс» (Общество с ограниченой ответственностью «Яндекс»), популярних російських соцмереж Вконтакте та Одноклассники.

Для бухгалтерів напевно найбільш важливим буде заборона:

Товариство з обмеженою відповідальністю «1С» (Общество с ограниченной ответственностью «1С»)

Серед обмежувальних заходів, зокрема: заборона передання технологій, прав на об’єкти права інтелектуальної власності , заборона здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг у юридичних осіб — резидентів іноземної держави державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких знаходиться у власності іноземної держави, а також державних закупівель у інших суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт, послуг походженням з іноземної держави, до якої застосовано санкції.

Згідно з рішенням, інтернет-провайдери мають заборонити доступ до низки ресурсів/сервісів Яндекса, серед яких карти Яндекса yandex.ua/maps та ініші сервіси як російського, так і українського Яндексу.

Також серед російських компаній, які підпали під санкції,  «Лабаторія Касперського», «Доктор Веб», 1С, «Аерофлот», низка російських авіакомпаній та підприємств, телекомпанія «НТВ», «Алмаз-Антей»,  «Газпром Банк».

З повним списком юридичних осіб, що підпали під санкції, можна ознайомитися тут.

Читати по темі:  Уряд затвердив нову редакцію Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Мітки

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

16 + 9 =

Наша розсилка

Опитування

Якою бухгалтерською програмою ви користуєтесь?

Випадкова цитата

Бухгалтер – это специалист, который знает о деньгах намного больше, чем тот, кто их имеет

Уведено санкції проти Яндекса, Вконтакте, Одноклассников та інших російських сайтів

Час читання: <1 min
0

Поділитися з другом