Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » З 6 грудня посилилися карантинні обмеження в «жовтих» зонах
Держоргани інформують

З 6 грудня посилилися карантинні обмеження в «жовтих» зонах

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Україні вже п’ятий тиждень поспіль знижується кількість захворілих на COVID-19. Про це йшлося на селекторній нараді щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби на території України під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, за минулий тиждень кількість виявлених випадків COVID-19 зменшилася на 15%, кількість госпіталізацій — на 13%.

«Навантаження на систему охорони здоров’я також поступово знижується. Реанімаційні ліжка зараз зайняті на 55%, завантаженість ліжок із киснем за тиждень зменшилася з 48% до 40%. При цьому пацієнти, яким призначена киснева терапія, займають 33% всіх ковідних ліжок», — зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Як зазначили в МОЗ, на сьогодні штаму «Омікрон» в Україні не виявлено. Зі свого боку Прем’єр-міністр дав завдання Міністру охорони здоров’я щоденно оновлювати інформацію щодо нового штаму.

У МОЗ також повідомили, що вже в 16 регіонах країни 40% дорослого населення має принаймні одне щеплення проти COVID-19. У 6 регіонах 40% населення вже завершило повний курс щеплення.

«Наш план — це 70% дорослого населення. Нам необхідно пришвидшити процес вакцинації та робити все можливе, щоб уберегти українців. Адже вакцинація — єдиний спосіб подолати пандемію», — підкреслив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Як повідомили в Міністерстві охорони здоров’я, найближчим часом Державна комісія ТЕБ і НС розгляне питання щодо виведення 9 регіонів із «червоної» в «жовту» зону епідемічної небезпеки. Водночас з 6 грудня набули чинності нові карантинні правила, які передбачають посилення обмежень у «жовтих» зонах. Так, відвідування масових заходів, робота кінотеатрів, театрів, закладів громадського харчування та спортзалів буде дозволена лише за наявності в 100% колективів та відвідувачів принаймні однієї дози щеплення, негативного тесту або сертифікату про одужання.

У Міністерстві внутрішніх справ підкреслили, що представники закладів на вході повинні перевіряти QR-коди через сканування в Дії. Національна поліція ретельно перевірятиме дотримання цих правил.

Київ та вісім областей виходять з «червоної» зони

Підтверджено, що Київ та вісім областей залишають «червону» зону епіднебезпеки, введеної через коронавірус. Про це повідомив у Telegram міністр Кабміну Олег Немчинов.

З 7 грудня, «червону» зону буде скасовано у Києві, Донецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Одеській, Рівненській, Херсонській областях. Вони переходять до «жовтої» зони  карантину.

Попри вихід із «червоної» зони карантину, для доступу до низки послуг у Києві та цих областях все одно буде необхідний сертифікат про вакцинацію хоча б однією дозою, довідка про одужання або свіжий негативний результат тесту на COVID-19

 

КМУ


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X