Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Вакцини проти коронавірусу продовжують завозити в Україну
Це цікаво

Вакцини проти коронавірусу продовжують завозити в Україну

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Україна отримала ще понад 188 тисяч доз вакцини від Pfizer-BioNTech

На днях партію вакцини Comirnaty від COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech, в розмірі 188 370 доз, допоміг доставити в Україну Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).
Антиковідну вакцину надав уряд США через ініціативу COVAX.

Нова партія вакцин призначена для використання у центрах масової вакцинації та для організованих колективів.

Нагадаємо, що у липні ЮНІСЕФ доставив 2 000 040 доз вакцини від Moderna. Загалом, в Україну у межах COVAX було доставлено 4 325 910 доз вакцин різних виробників: Pfizer, Moderna та AstraZeneca.

Натомість, наразі, за повідомленням МОЗ, додаткові поставки вакцини Moderna для першої дози поки не плануються.

“Вакцини Moderna було завезено 2,2 млн і чітко було розподілено її використання. Зараз розвозимо по регіонах для другої дози. Вакцина Moderna поки доступна українцям для другої дози. Додатково поки мова не йде про наступні поставки цієї вакцини.
Спочатку було зарезервовано на національному складі необхідну кількість для другої дози, відповідно до потреби на другу дозу, вакцину розвозять в регіони. Тому для першої дози Moderna зараз недоступна” 

повідомив очільник МОЗ Віктор Ляшко.

Раніше з’явилась інформація, що поставки в Україну вакцини Moderna для першої дози відновляться після використання вже завезеної кількості цієї вакцини, проте цю інформацію не підтвердили.

Стосовно однодозної вакцини Janssen компанії Johnson&Johnson, що вже зареєстрована в Україні, Ляшко уточнив, що в даний час поставок цієї вакцини в Україні немає, але, “можливо, і буде”.

За матеріалами Коронавірус в регіонах

10 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X