Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Вдосконалений закон про проходження військової служби набув чинності 23.06.2018
Це цікаво

Вдосконалений закон про проходження військової служби набув чинності 23.06.2018

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Відповідний Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби)» набув чинності 23 червня 2018 року.  Основна зміна – це підвищення граничного віку (з 23 до 30 років) прийому громадян на військову службу (навчання) в якості курсантів вищих військових навчальних закладів або їх військових навчальних підрозділів, в тому числі тих, які здійснюють підготовку осіб на посади сержантського і старшинського складу.

Це положення поширюється на військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

 Зокрема, документом визначено підстави звільнення з військової служби військовослужбовців з числа іноземців та осіб без громадянства, які не пройшли випробувальний термін. Військовослужбовці, визнані рішеннями військово-лікарських комісій непридатними за станом здоров’я до військової служби, можуть продовжувати проходження служби (за винятком розумових, сенсорних, психологічних недоліків та інших захворювань, визначених Міністерством оборони).

 Закон встановлює:

– підвищити до 60 років граничний вік перебування в запасі військовозобов’язаних-жінок (як це вже визначено для чоловіків);

– продовжувати в особливий період військову службу за новим контрактом на строк від 1 до 10 років;

– звільнитися або укласти новий контракт військовослужбовцям, дія контрактів яких примусово продовжено після закінчення його терміну в особливий період, і військовослужбовцям, які уклали контракт до закінчення особливого періоду та оголошення демобілізації.

Крім того, вдосконалено окремі норми щодо забезпечення військовослужбовців, відряджених до державних органів, підприємства, установи, організації та призову по мобілізації тощо.

Відповідні зміни внесені до Законів «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та «Про військовий обов’язок і військову службу». Також змінено Статут внутрішньої служби Збройних Сил. 

за повідомленням ЮрЛіги

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

one + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Если бухгалтер нарушает правила, его штрафуют. Если нет, то облагают налогом

Події

Ми в Instagram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: