Головна » Бухгалтеру » Консультації » Відображаємо в податковому обліку факт розкрадання основних засобів
Консультації

Відображаємо в податковому обліку факт розкрадання основних засобів

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ДФС у листі від 27.05.2016 р. №11679/6/99-95-42-01-15  зазначила, що відповідно до п. 189.9 ПКУ встановлення факту викрадення основних засобів, не призводить до нарахування платником ПДВ податкових зобов’язань з ПДВ, незалежно від того чи встановлено винних осіб, заподіяних в крадіжці, та чи стягуються з таких осіб втрати, якщо такий факт підтверджується відповідно до законодавства.

 

При цьому у підприємства можете виникнути обов’язок нарахувати ПДВ на підставі пп.«г» п. 198.5 ПКУ, якщо при придбанні такого основного засобу було відображено подактовий кредит.

Для цього потрібно скласти не пізніше останнього дня звітного періоду, в якому встановлено факт викрадення основних засобів, і зареєструвати в ЄРПН зведену податкову накладну, виходячи з їх балансової (залишкової) вартості, що склалася станом на початок такого звітного періоду.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  ЛИСТ ДФС від 20.07.2015 р. N 15174/6/99-99-19-02-02-15

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

10 − шесть =

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Небывалая толщина этого отчета защищала его от опасности быть прочитанным

Відображаємо в податковому обліку факт розкрадання основних засобів

Час читання: 1 min
0

Поділитися з другом