Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Відомість розподілу чисельності працівників з січня 2016 не подається
Новини законодавства

Відомість розподілу чисельності працівників з січня 2016 не подається

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email

Управління виконавчої дирекції ФСС НВВ у Запорізькій області нагадує, що Законом №909 внесено зміни, зокрема, до статті 8 Закону про ЄСВ та встановлено фіксований розмір єдиного внеску на рівні 22 %.

Також, Законом внесено зміни до статті 9 Закону, якими виключено з основних завдань Фонду та його робочих органів віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності, проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний) підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, та виключено статтю 52 Закону про ЄСВ, яка регламентувала порядок визначення класу професійного ризику виробництва та його зміну.

 

Крім того, Законом внесено зміни до пункту 5 частини другої статті 15 Закону про ЄСВ, якими з обов’язків роботодавця виключено подання інформації щодо зміни виду діяльності підприємства для переведення його до відповідного класу професійного ризику.

Враховуючи вищезазначене, та відповідно до листа виконавчої дирекції Фонду від 11.01.2016 №01-07-2, страхувальники з січня 2016 року не повинні подавати до робочих органів виконавчої дирекції Фонду Відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності за формою згідно з додатком 3 до Порядку №30.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  НБУ з 4 січня 2017 р. знижує граничний рівень готівкових розрахунків на добу у 3 рази - із 150 тис. до 50 тис. грн.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

4 × три =

Наша розсилка

Випадкова цитата

Ничто никогда не строится в срок и в пределах сметы

Відомість розподілу чисельності працівників з січня 2016 не подається

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом