Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Відтепер звернутися за призначенням державної допомоги при народженні дитини в Україні можна он-лайн
Новини законодавства

Відтепер звернутися за призначенням державної допомоги при народженні дитини в Україні можна он-лайн

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Сьгодні, 10 березня 2017 року, Міністерство соціальної політики та Державне агентство з питань електронного урядування презентували нову електронну послугу у сфері соціального захисту – призначення допомоги при народжені дитини.

Досі документи для призначення допомоги можна було подати лише у паперовій формі. У 2016 році близько 400 тис. українців для цього особисто відвідали органи соціального захисту населення, витрачаючи на це  свій час.

Відтепер пропонується принципово новий рівень якості обслуговування. Батьки можуть подати такі документи у будь-який зручний час за допомогою мережі Інтернет, без необхідності особистого відвідування районного управління соціального захисту населення.

«Впровадження електронних послуг є одним з пріоритетів роботи Міністерства соціальної політики», – зазначила перший заступник Міністра соціальної політики Ольга Крентовська.

Електронна послуга вже доступна на офіційному сайті Мінсоцполітики за адресою e- e-services.msp.gov.ua, а також згодом буде доступна на Єдиному державному порталі адміністративних послуг my.gov.ua. Електронні форми з автоматичною перевіркою введених даних та інтерактивними підказками мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні.

Обіцяють швидкість та зручність, але, як кажуть, тільки перевірка часом та нашими співгромадянами підтвердить це або спростує. Наразі, зазначимо, що ми спробували скористатись – дійсно працює.

70 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X