Головна » Бухгалтеру » Консультації » ВИХІДНІ ДНІ У СІЧНІ: ЯК УКРАЇНЦІ ВІДПОЧИВАТИМУТЬ НА НОВОРІЧНІ СВЯТА
Консультації

ВИХІДНІ ДНІ У СІЧНІ: ЯК УКРАЇНЦІ ВІДПОЧИВАТИМУТЬ НА НОВОРІЧНІ СВЯТА

Поділіться з друзями - підтримайте проект

На католицьке Різдво у грудні також буде три вихідні дні поспіль, з 25 по 27 грудня

З’явився календар вихідних дні на початку 2022 року. Українці традиційно відпочиватимуть на Новий Рік та Різдво, але вихідні вийдуть з розривом. Таким чином січень розпочнеться з двох тривалих вікендів поспіль.

Так, 31 грудня буде короткий робочий день, а Новий рік 1 січня випадає за календарем на суботу, відповідно, вихідними днями стануть 1, 2 та понеділок 3 січня.

Наступні вихідні розпочнуться у п’ятницю, 7 січня – на Різдво. Таким чином, вихідними днями будуть 7, 8 та 9 січня. Крім того, четвер, 6 січня буде коротким робочим днем.

До слова, 24 грудня 2021 року, швидше за все, буде скорочений робочий день на одну годину. Католицьке Різдво 25 грудня випадає на суботу, тому українців чекає додатковий вихідний – у понеділок, 27 грудня.

Нагадаємо, раніше завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова розповіла, що в Україні в період новорічних свят буде холодно. Синоптики прогнозують температуру повітря в окремі дні до -15 градусів, а от багато снігу не передбачається.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X