Головна » Бухгалтеру » Консультації » Виправлення помилки у таблиці 1 форми Додатка 4 з ЄСВ
Консультації

Виправлення помилки у таблиці 1 форми Додатка 4 з ЄСВ

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

 Відповідно до п. 1 розд. ІІІ Порядку  № 435 звітним періодом є календарний місяць. Звіт подається за формою згідно з додатком 4 до Порядку № 435.
     Виправлення страхувальником помилок у звіті по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  передбачено розд.V Порядку № 435.
     Відповідно до п. 1 розд. V Порядку № 435 у разі виявлення помилки у звіті до закінчення терміну подання цього звіту страхувальник повторно формує та подає звіт у повному обсязі до фіскального органу за основним місцем обліку . 
     Чинним вважається останній електронний або паперовий звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання звітності, визначених Порядком № 435. 
     Якщо страхувальником до закінчення терміну подання звіту подаються лише окремі таблиці за поточний звітний період звіту із зазначенням типу форми ”скасовуюча”, ”додаткова” цей Звіт не вважається звітом і вважається таким, що не подавався. 
     Згідно з п. 2 розд. V Порядку № 435 у разі виявлення страхувальником у звіті після закінчення звітного періоду помилки в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, подаються скасовуючі документи, тобто страхувальник повинен сформувати та подати звіт за попередній період, який містить: перелік таблиць звіту, відповідну таблицю із зазначенням типу форми ”скасовуюча” з відомостями, які були помилкові, на одну або декількох застрахованих осіб та відповідну таблицю із зазначенням типу форми ”початкова” із зазначеними правильними відомостями на одну або декількох застрахованих осіб, при цьому таблиця 6 додатка 4 до Порядку № 435 повинна містити дані по кожній застрахованій особі окремо. 
     Звіт, сформований для виправлення помилок за попередні звітні періоди, не повинен містити таблиць 1 – 4 додатка 4 до цього Порядку. При цьому внесення змін до сум нарахованої заробітної плати або доходу та у зв’язку з цим до нарахованих сум єдиного внеску за звітний місяць при формуванні і поданні скасовуючих документів не допускається. 
     Якщо потрібно повністю скасувати відомості, зазначені в таблицях 5 та 7 додатка 4 до Порядку № 435, подаються тільки скасовуючі документи щодо виявлених недостовірних відомостей про застраховану особу. 
     Таким чином, виправлення помилок у додатку до таблиці 1 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску можливе лише у разі їх виявлення до закінчення терміну подання звіту.

ЗІР

17 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X