Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Внесено зміни до Плану рахунків бухгалтерського обліку банків
Держоргани інформують

Внесено зміни до Плану рахунків бухгалтерського обліку банків

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Зміни затверджено постановою НБУ від 24.05.2017 р. №39.Зміни до Плану рахунків мають удосконалити відображення в бухгалтерському обліку операцій з похідними фінансовими інструментами в банках України за їх видами, вбудованими похідними фінансовими інструментами. Крім того, це забезпечить окреме відображення в бухгалтерському обліку результатів переоцінки і результатів від купівлі-продажу фінансових активів.Нововведення удосконалять функцію пруденційного нагляду Національного банку. Блок нагляду регулятора зможе оперативно здійснювати аналіз щодо операцій з похідними фінансовими інструментами в банках України в розрізі їх видів та операцій з вбудованими похідними фінансовими інструментами. Що саме вводить Постанова №39:• Нові рахунки до груп рахунків 304 , 314, 335, 336, 338, 920, 921, 935, 936.За ними відображаються активи та зобов’язання за операціями з похідними фінансовими інструментами в банках України та за операціями з вбудованими похідними фінансовими інструментами.• Нові групи рахунків 620 та 621 у розділі 62.Вони дозволять окремо відображати результати переоцінки та від купівлі-продажу фінансових активів.Постанова набере чинності з 1 липня 2017 року. До цього часу Національний банк додатково надасть роз'яснення банкам України щодо практичної реалізації нововведень.

');
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Запроваджено удосконалений сервіс «Відкриті дані» (тестова версія)

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

два × один =

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Все знают что счастье не в деньгах но все хотят убедиться лично

Внесено зміни до Плану рахунків бухгалтерського обліку банків

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом