Головна » Російська агресія » Воєнний стан продовжено до 25 квітня 2022 року
Російська агресія

Воєнний стан продовжено до 25 квітня 2022 року

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Нагадаємо, що 24 лютого вранці Росія розпочала війну проти нашої держави. Тоді Президент оперативно підписав Указ №64/2022, яким в Україні запроваджено воєнний стан з 24 лютого  строком на 30 діб. 

Проте оскільки війна триває, то 14 березня Володимир Зеленський підписав Указ №133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні». А сьогодні, 15 березня, нардепи підтримали законопроєкт № 7168 «Про затвердження Указу Президента України “Про продовження строку дії воєнного стану в Україні».

Нагадаємо, що воєнний стан – це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності.

Він передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.

Зауважимо, що 7 березня набрали чинності закони, якими запроваджено пільги зі сплати податків та звітування з них.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X