Головна » Для відпочинку » Книги » WOW-виступ по-українськи. Ноу-хау сучасного оратора
Книги

WOW-виступ по-українськи. Ноу-хау сучасного оратора

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Останнім часом виходить все більше літератури українською мовою, яка присвячена розвитку ораторської майстерності, одного напевно із важливіших навиків, яким повинна володіти сучасна людина. Серед авторів, які ми вже читали можна виділити відомого російского оратора Радислава Гандапаса та одного із засновників TED Кріса Андерсона. Але українські автори мовчали і напевно чогось вичікували. 

І ось у цьому році у видавництві “МонолітBizz” вийшла книжка Андрія Степури “WOW-виступ по-українськи. Ноу-хау сучасного оратора”. І напевно треба сказати пару слів про автора. 

Знайомтесь:

Мене звати Андрій Степура. Я інструктор з публічних виступів. Якщо бути лаконічним, то 

 • сертифікований НЛП-практик (Анна Принц, м. Київ);
 • сертифікований бізнес тренер та коуч (Іцхак Пінтосевич, м. Київ);
 • учасник річного базового курс з Позитивної психотерапії;
 • провів 60+ місячних курсів з публічних виступів;
 • 17 років досліджую тему публічних виступів;

Це все звичайно важливо, але найголовніше те, що я фанатію своєю справою та постійно досліджую її.

Про що книга

Страх публічних виступів може заважати вашому професійному розвитку, але як його позбутися? На ці питання і дає відповіді дана книга. При цьому для нас було досить незвично в якій формі подається матеріал. Книга наповнена корисними порадами, посиланнями на додаткові матеріали в мережі інтернет, які розкривають поданий матеріал більш широко і дають змогу побачити інструменти про які розказуються в дії. Ще одним ноу-хау є QR-коди, розміщені на полях книжки дадуть вам можливість не тільки читати про виступи, а й дивитися їх, використовуючи смартфон. Що погодьтесь дуже незвично.

Все це сприяє невимушеному читанню, яке проходить дуже легко, але не дивлячись на невеликий розмір книжки кількість корисної інформації в най зашкалює, так що запасайтесь олівцями, помічати прийдется багато думок, які потім вам буде потрібно застосовувати на практиці.

Цитати

 • Історії – це найпотужніший інструмент у вашому ораторському арсеналі. Слухайте історії іншх людей, запам’ятовуйте власні. Колекціонуйте їх, як це робив Авраам Лінкольн;
 • Запамʼятайте правило трьох секунд. Суть проста: кожен слайд має бути таким, щоб, кинувши на нього оком, кожен слухач за три секунди зрозумів його основну ідею. Як реалізувати це правило? Улаштуйте таке собі генеральне прибирання. Погляньте на кожен елемент на слайдах і поставте собі одне просте запитання: якщо цей елемент видалити, чи ідея залишиться зрозумілою для слухачів? Якщо відповідь «так», то зі сміливістю досвідченого хірурга вирізайте зайвий елемент.
 • Як мотивувати себе до дій? Це одне з одвічних питань, на яке ми не знаходимо відповіді, як і не знаємо, звідки береться у зачиненій кімнаті пил або куди зникає зарплата…… Ми однаково неефективні і в разі низької мотивації, і за надмірно високої.
 • Взаємодія з публикою починається ще до того, як прозвучать перші слова спікера. Щойно слухачі побачили вас, запускається процес встановлення зв’язку.

Для кого ця книга

 • Для всіх хто хоче поповнити свій арсенал для виступів дієвими інструментами, які допоможуть доповнити свій виступ новими фішками і зробити його ще більш цікавим та змістовним.
 • Для тих людей, яким доводиться публічно виступати і не обов’язково перед великою аудиторією.
 • Для тих хто хоче отримати покроковий алгоритм успішного виступу та проведення презентації.
 • Для тих хто хоче побороти свій страх і вийти на сцену
 • І для всіх тих кого цікавить власний розвиток, адже вміння публічно виступати значно полегшує життя і сприяє розвитку кар’єри.
45 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X