Головна » Бухгалтеру » Консультації » Як ФОП – платнику єдиного податку виправити помилку у книзі обліку доходів і витрат?
Консультації

Як ФОП – платнику єдиного податку виправити помилку у книзі обліку доходів і витрат?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Відповідно до п.п. 296.1.1 ст. 296 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) платники єдиного податку груп 1 і 2 та платники єдиного податку групи 3 (фізичні особи – підприємці), які не є платниками податку на додану вартість, ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів.

Форма книги обліку доходів, порядок її ведення затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику. Для реєстрації книги обліку доходів такі платники єдиного податку подають до контролюючого органу за місцем обліку примірник книги, у разі обрання способу ведення книги у паперовому вигляді.

 

Платники єдиного податку групи 3 (фізичні особи – підприємці), які є платниками податку на додану вартість, ведуть облік доходів та витрат за формою та в порядку, що встановлені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику. Для реєстрації книги обліку доходів та витрат такі платники єдиного податку подають до контролюючого органу за місцем обліку примірник книги (п.п. 296.1.2 ст. 296 ПКУ).

Форми книги обліку доходів, книги обліку доходів і витрат та порядки їх ведення затверджені наказом МФУ від 19.06.2015 р. № 579 (далі — Порядки).

У разі обрання платником податку ведення книги обліку доходів (книги обліку доходів і витрат) в паперовому вигляді записи у книзі виконуються розбірливо чорнилом темного кольору або кульковою ручкою. Внесення виправлень здійснюється шляхом нового запису (з відображенням від’ємного або позитивного значення), який засвідчується підписом платника податку (п.п. 3 п. 3 Порядків).

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Власні кошти, внесені ФОП на розрахунковий рахунок, не включаться до її доходу

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

12 + один =

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Простое усилие, чтобы уделить немного положительного внимания людям, имеет много общего с производительностью

Як ФОП – платнику єдиного податку виправити помилку у книзі обліку доходів і витрат?

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом