Головна » На правах реклами » Як локдаун вплинув на ринок будівельних та ремонтних послуг
На правах реклами

Як локдаун вплинув на ринок будівельних та ремонтних послуг

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Карантин у зв’язку з пандемією COVID-19 вніс корективи у всі сфери буденного життя українців. Країна вже пережила жорсткий карантин, послаблення, різке підвищення кількості захворівших, а тепер ще й локдаун. 

Всі ці події призвели до певних зрушень на ринку нерухомості, а також супутніх до цієї сфери направлень — будівництва та ремонту. Серед компаній, що надають ремонтні послуги, збільшилася конкуренція, тому вартість робіт стала знижуватися. 

Але пам’ятайте, що низька вартість послуг не завжди гарантує якісний результат, тому рекомендуємо не гнатися за найдешевшою пропозицією і ретельно обирати компанію для співпраці. Дізнатися актуальні ціни на ремонтні роботи у місті Львів можна тут: https://rbk-kronos.lviv.ua/prices/.

Чи змінився попит на ринку ремонтних послуг

Попит на ремонт під час локдауну не змінився, адже за умов карантину українці почали проводити вдома більше часу, ніж зазвичай. 

Частина населення зіткнулася з проблемами, на які раніше не звертала уваги: ось відпадають шпалери, а тут штукатурка відвалюється, а там тріщина на стелі. В інших виникло гостре бажання змінити свою оселю, зробити її більш затишною, комфортною та сучасною. 

В обох випадках єдиним рішенням є ремонт, косметичний або комплексний. 

Гроші, які відкладались на подорожі або закордонні поїздки, зараз використати за призначенням проблематично, тому бажаючих відремонтувати або просто оновити оселю стає все більше. 

Ціни після локдауну

Вартість ремонту квартири залежить від двох основних факторів: площі житла та кількості ремонтних послуг.

В прайсі вказується ціна на опрацювання одного квадратного метра, тому чим більший метраж оселі, тим вища вартість послуги. Які саме роботи треба виконати, вирішується індивідуально, під час замовлення і складання кошторису. 

Після локдауну ремонтно-будівельні компанії Львівської області зменшили розцінки не тільки на окремі послуги, а й на комплексні роботи. 

До списку найпопулярніших послуг у Львівській області зараз входить:

  • Ремонт квартири під ключ.
  • Дизайн інтер’єру.
  • Послуги сантехніка.
  • Електромонтажні роботи.

Розробка дизайну інтер’єру — це не тільки про красу та стильний вигляд оселі, а й про планування. Готовий проєкт одночасно слугує гарантією бажаного результату для власника житла і планом для будівельної бригади, тому узгоджувати кожен крок не доведеться: всі питання вирішуються ще до початку робіт. 

Чи вигідно зараз розпочинати ремонт у квартирі

Розцінки на будівельні ремонти у Львівській області за час локдауну значно зменшилися, а пропозицій від будівельних компаній стало більше. Тому зараз найкращий час для того, щоб оновити свою оселю.

Щоб співробітництво з будівельною компанією було результативним, рекомендуємо звернути увагу на такі критерії:

  • Як давно компанія надає послуги.
  • Наявність у компанії власної бригади робочих.
  • Чи надається гарантія на виконані роботи.

Якщо обрана вами будівельно-ремонтна компанія відповідає всім цим вимогам, можете сміливо замовляти ремонт під час карантину.

 


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X