Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Як отримати субсидію онлайн
Це цікаво

Як отримати субсидію онлайн

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що робити українцям, які не можуть платити за комуналку

Реакція українців на підвищення комунальних тарифів стала, по всій видимості, несподіванкою для ОП і уряду.

Так, в Офісі Президента скликали нараду , а т. в. о. міністра енергетики Юрій Вітренко пообіцяв представити свій план з приводу тарифів на газ .

Що робити українцям, які не можуть осилити нові тарифи, розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Українці, які раніше не користувалися субсидіями, сьогодні мають можливість подати відповідну заявку, не виходячи з дому. Зробити це досить просто – на сайті Міністерства соціальної політики.

Покрокова інструкція є по посиланню .  

Подати заявку на оформлення субсидії можна, звернувшись особисто до посадової особи територіальної громади, ЦНАП або органу соціального захисту населення в містах обласного значення. Або заповнивши заяву і декларацію, і відправивши їх поштою до органу соціального захисту населення.

Уряд прагне зробити державні послуги максимально доступними для кожного українця, тому постійно працює над спрощенням цієї процедури. Зокрема, було полегшено оформлення субсидії для осіб, які отримують допомогу по частковому безробіттю у зв’язку із введенням карантину.

“Також з березня 2020 діє автоматичне перепризначення субсидії на наступні періоди. І в цей опалювальний сезон субсидія в автоматичному режимі була перепризначена для більш 2 700 000 домогосподарств. Крім того, минулого місяця ми прийняли кілька рішень, які значно розширили коло отримувачів субсидії. Захист найбільш уразливих груп населення залишається важливим завданням на порядку денному діяльності нашого Уряду »,

– зазначив Денис Шмигаль.

30 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X