Головна » Бухгалтеру » Консультації » Як отримати довідку про відсутність заборгованості з податків та зборів?
Консультації

Як отримати довідку про відсутність заборгованості з податків та зборів?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

ДПС у Харківській області повідомляє, що Порядок надання довідки  про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, затверджений наказом Мінфіну від 03.09.2018 №733, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 вересня 2018 року №1102/32554.

Для отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, платники податків мають можливість подати заяву до контролюючого органу за основним місцем обліку платника в один із таких способів:

  • поштою; 
  • безпосередньо до контролюючого органу; 
  • засобами інформаційно-комунікаційної системи «Електронний кабінет», вхід до якої здійснюється за адресою: cabinet.tax.gov.ua.

Заява подається за встановленою формою згідно з додатком 2 до Порядку №733. У Заяві обов’язково потрібно вказати відповідний нормативно-правовий акт, яким передбачено необхідність підтвердження відсутності заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, та зазначенням найменування суб’єкта (підприємства, установи, організації), до якого (якої) довідку буде подано платником.

Адміністративна послуга надається безоплатно.

Строк надання адміністративної послуги – 5 робочих днів.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка