Головна » Бухгалтеру » Консультації » Як перереєструвати ПРРО?
Консультації

Як перереєструвати ПРРО?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Перереєстрація ПРРО здійснюється у разі

  1. зміни найменування (прізвища, імені, по батькові (за наявності)) 
  2. податкового номера суб’єкта господарювання (без державної реєстрації припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця),
  3. найменування або адреси господарської одиниці, де використовується ПРРО.

З метою  здійснення перереєстрації подається Заява про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (ідентифікатор форми J/F 1316602) (додаток 1 до Порядку № 317) з позначкою «Перереєстрація».
Заява про внесення змін у дані про ПРРО подається у разі змін даних, що вказуються у Заяві, що не потребують перереєстрації (зміни назви ПРРО тощо).

Перереєстрація та внесення змін у дані про ПРРО здійснюється у тому ж самому порядку та в ті ж самі  строки, що встановлені і для реєстрації. Тобто процедура однакова із реєстрацією.

Заява про проведення перереєстрації або внесення змін у дані про ПРРО подається суб’єктом господарювання за умови направлення останнього фіскального звітного чека та закриття останньої зміни на такому ПРРО .

У разі зміни місцезнаходження або місця проживання, включення/невключення суб’єкта господарювання до Реєстру великих платників податків, реорганізації контролюючих органів чи з інших причин, унаслідок яких змінюється контролюючий орган, в якому СГ обліковується як платник податків за основним місцем обліку, протягом двох робочих днів після переведення платника податків на обслуговування до контролюючого органу за новим місцем обліку засобами інформаційно-телекомунікаційної системи ДПС здійснюється перереєстрація ПРРО до контролюючого органу за новим основним місцем обліку СГ як платника податків.

 

ДПС

60 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X