Головна » Бухгалтеру » Консультації » Як подавати Таблицю даних платника податків за новими правилами
Консультації

Як подавати Таблицю даних платника податків за новими правилами

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

ДФС у Волинській області зазначила, що таблиця даних платника ПДВ подається:

1)  В електронній формі засобами електронного зв’язку, визначеними ДФС, з урахуванням вимог Законів «Про електронний цифровий підпис», «Про електронні документи та електронний документообіг» та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами.

Відомості щодо засобів електронного зв’язку ДФС, якими може подаватися таблиця даних платника податку, ДФС постійно розміщує на своєму офіційному веб-сайті. Проте поки що немає інформації щодо створення нового формату Таблиці даних. Про це повідомимо додатково!

2) За встановленою формою згідно з додатком 3 до Порядку №117 і поясненням, в якому зазначається діяльність з можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника.

Що далі?

Надана платником таблиця з поясненням розглядається комісіями регіонального рівня протягом 5-ти робочих днів після дня її отримання. Рішення Комісій про врахування або неврахування  таблиці даних платника податку протягом операційного дня має стати доступним платнику в Електронному кабінеті.

***

Нагадаємо, що сьогодні, 22 березня, має запрацювати система моніторингу реєстрації ПН/РК . Одним зі шляхів уникнення блокування ПН/РК є наявність у платника ПДВ позитивної податкової історії.  Що це таке читайте тут

Кому загрожує блокування ПН/РК? Поки що це відомо лише в проекті. При цьому відомо лише приблизно, адже переліку кодів УКТ ЗЕД для товарів, ПН/РК за якими блокуватимуться, податківці досі не оприлюднили.

37 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X