Головна » Бухгалтеру » Консультації » Як подавати Таблицю даних платника податків за новими правилами
Консультації

Як подавати Таблицю даних платника податків за новими правилами

Поділіться з друзями - підтримайте проект

ДФС у Волинській області зазначила, що таблиця даних платника ПДВ подається:

1)  В електронній формі засобами електронного зв’язку, визначеними ДФС, з урахуванням вимог Законів «Про електронний цифровий підпис», «Про електронні документи та електронний документообіг» та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами.

Відомості щодо засобів електронного зв’язку ДФС, якими може подаватися таблиця даних платника податку, ДФС постійно розміщує на своєму офіційному веб-сайті. Проте поки що немає інформації щодо створення нового формату Таблиці даних. Про це повідомимо додатково!

2) За встановленою формою згідно з додатком 3 до Порядку №117 і поясненням, в якому зазначається діяльність з можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника.

Що далі?

Надана платником таблиця з поясненням розглядається комісіями регіонального рівня протягом 5-ти робочих днів після дня її отримання. Рішення Комісій про врахування або неврахування  таблиці даних платника податку протягом операційного дня має стати доступним платнику в Електронному кабінеті.

***

Нагадаємо, що сьогодні, 22 березня, має запрацювати система моніторингу реєстрації ПН/РК . Одним зі шляхів уникнення блокування ПН/РК є наявність у платника ПДВ позитивної податкової історії.  Що це таке читайте тут

Кому загрожує блокування ПН/РК? Поки що це відомо лише в проекті. При цьому відомо лише приблизно, адже переліку кодів УКТ ЗЕД для товарів, ПН/РК за якими блокуватимуться, податківці досі не оприлюднили.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

17 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Великие умы обсуждают идеи. Средние умы обсуждают события. Мелкие умы обсуждают людей

— Элеонора Рузвельт

Події

Ми в Instagram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: