Головна » Бухгалтеру » Консультації » Як правильно запрограмувати товар у ПРРО?
Консультації

Як правильно запрограмувати товар у ПРРО?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

ДПС у Тернопільській області розповідає, що програмування товарів/послуг в ПРРО здійснюється суб’єктом господарювання/оператором (касиром) самостійно шляхом додавання товарів/послуг або шляхом імпорту даних переліку (файлу у форматі CSV), який формується згідно з інструкцією користувача ПРРО.

Для отримання відповіді на Ваше запитання рекомендуємо використовувати матеріали банеру «Програмні РРО», що розміщений за посиланням.

Матеріали банеру містять актуальні нормативно-правові акти, які регулюють відносини у сфері реєстрації та застосування РРО/ПРРО, відповіді на поширені питання, що надходять до ДПС від користувачів ПРРО, презентаційні матеріали тощо.

Також у банері наявні покрокові інструкції зі встановлення та налаштування ПРРО (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy-/, та https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/fiskalniy-dodatok-prrosto/), відеоуроки щодо реєстрації ПРРО та відеоінструкція щодо Порядку ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців розміщені за посиланням


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X