Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Як схуднути, катаючись на велосипеді із задоволенням
Це цікаво

Як схуднути, катаючись на велосипеді із задоволенням

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

У наш час велосипед – це найкращий спосіб пересування містом і поза його межами. Крім цього, ви можете підтримувати форму або успішно скидати вагу без виснажливих тренувань у спортзалі.

Які плюси вибору катання на велосипеді як способу схуднення:

 1. Це не вимагає багато часу. Ви можете поєднати їзду та дорогу на роботу, на зустріч із друзями, на відпочинок та безліч інших приємних і корисних способів проведення часу.
 2. Не дуже затратно енергетично. На відміну від інших видів спорту, катання на велосипеді вимагає менше ваших зусиль, але при цьому так само ефективне.
 3. Ви можете провести вільний час із задоволенням – велопрогулянка у гарному місці, з друзями чи сім’єю принесе багато позитивних емоцій. Це також може стати вашим хобі. Можливо, вам захочеться взяти участь у якихось змаганнях і виграти приз.
 4. Це вигідно у фінансовому плані. Все обладнання, яке вам потрібне, – це лише велосипед. Про те, як його успішно підібрати для схуднення, ви дізнаєтеся трохи нижче.

Який велосипед вибрати для бажаного результату

Якщо ви бажаєте використовувати велосипед як транспорт, краще вибирати гірські варіанти, а не міські. Такі велосипеди підійдуть як для повільних прогулянок у лісі чи парку, так і для швидкої їзди рівними міськими дорогами. Плюс гірських моделей в універсальності, на відміну від міських велосипедів, на яких можна безпечно їздити лише рівним покриттям. Щоб купити якісний байк, завітайте в магазин велосипедів у Дніпрі – за доступною ціною ви зможете обрати потрібну модель.

Розмір – важливий показник

Обов’язково слід звернути увагу на розмір. Головні критерії – висота та відстань від сідла до керма:

 • Висоту перевірити досить легко. Сидячи на сидінні, поставте ногу на педаль. У найнижчій її позиції ваше коліно має бути випрямлене і перебувати в зручному для вас положенні.
 • Як визначити оптимальну відстань від сидіння до керма: сісти у максимально зручному положенні для їзди. Руки мають у рівному або трохи зігнутому положенні вільно діставати до керма.

Правильно підібраний розмір забезпечить вам зручну й анатомічно правильну посадку. Це запобіжить швидкій стомлюваності, болю в шиї та спині.

Оптимально, коли висота сидіння та керма регулюється – так велосипед прослужить вам довше.

Поради щодо їзди на велосипеді для схуднення

Як їздити для того, щоб досягти бажаного результату і втратити кілограми:

 1. Оптимальний час їзди без зупинок – від 30 до 80 хвилин.
 2. Для початку варто поїздити відносно рівною поверхнею, потім можна заїжджати на схили, підйоми тощо.
 3. Не пересилуйте себе, будь-які зміни робіть поступовими.
 4. Вибирайте маршрути, їзда якими приноситиме вам задоволення. Тоді захочеться більше часу приділяти катанню. Пляжі, ліси чи прогулянки з друзями здатні зробити корисне приємним.
 5. Якщо ви вже впевнений їздок, вибирайте перетнуту місцевість. Циклічне збільшення та зниження навантаження прискорює обмін речовин і, відповідно, розщеплення жиру.
 6. Оптимальна швидкість обертання педалей – 80-90 за хвилину.
 7. Катайтеся щодня, поступово збільшуючи тривалість заїзду.

Ось і всі поради. Користуйтеся й не сумнівайтеся у можливості досягнення результату. Регулярно катаючись, не пропускаючи тренування, ви можете легко скинути 2 кг на місяць. 

20 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X