Головна » Бухгалтеру » Консультації » Як відобразити в декларації дохід від надання в оренду авто фізособі?
Консультації

Як відобразити в декларації дохід від надання в оренду авто фізособі?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

У разі отримання фізичною особою у 2016 році доходу від надання в оренду легкового автомобіля іншій фізичній особі, яка не зареєстрована як самозайнята особа, тобто не є суб’єктом підприємницької діяльності або особою, яка не займається незалежною професійною діяльністю, така особа повинна надати до державної податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси декларацію про майновий стан і доходи за 2016 рік у термін не пізніше 3 травня 2017 року, за новою формою, затвердженою наказом Мінфіну від 15.09.16 р. № 821.
Отриману суму доходу громадянин повинен відобразити у графі 3 рядка 10.3 розд. II декларації, а суму ПДФО у розмірі 18 % та військового збору (далі – ВЗ) у розмірі 1,5 % від доходу, що підлягають сплаті платником самостійно, – у графах 6 та 7 відповідно рядка 10.3 декларації.
Загальна сума доходів, які включаються до загального річного оподатковуваного доходу (ряд. 10.1 + ряд. 10.2 + ряд. 10.3 + ряд. 10.4 + ряд. 10.5 + ряд. 10.6 + ряд. 10.7 + ряд. 10.8 + ряд. 10.9) відображається у графі 3 рядка 10 розд. II декларації.
У графах 6 та 7 рядка 10 декларації відображається загальна сума нарахованого ПДФО та ВЗ відповідно, що підлягають сплаті самостійно фізичною особою (сума значень граф 6 та 7 відповідно рядків із 10.2 по 10.9).
Крім того:
• у графі 7 розділу «Відомості про власне нерухоме (рухоме) майно та/або майно, яке надається в оренду (суборенду)» декларації проставляється позначка «Х» про надання майна в оренду;
• графі 2 «Категорії об’єктів» цього ж розділу декларації зазначається категорія «7» – автомобілі легкові, а також у відповідних графах зазначається марка (модель) автомобіля, рік його випуску.
Загальна сума податкових зобов’язань із ПДФО, нарахована до сплати за результатами декларування, відображається у рядку 18 розд. VI декларації, яка тотожна графі 6 рядка 10 розд. II декларації.
Загальна сума податкових зобов’язань із ВЗ, що підлягає сплаті за результатами декларування, відображається в рядку 23.1 розд. VI декларації, яка дорівнює графі 7 рядка 10 розд. II декларації.
Нагадуємо, що останній день сплати нарахованих самостійно фізичною особою податкових зобов’язань із ПДФО та ВЗ на доходи, отримані у 2016 році та задекларовані у поточному році, – 31 липня 2017 року.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

пять × 3 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Деньги — только транспортное средство, которое предоставляет вам варианты, и я говорю, что есть только одна вещь, которую деньги не могут купить — бедность.

— Джерри Дойл

Події

Останні пости на форумі

Ми в Instagram

  • 24
    6 дней ago by buh24comua #бухгалтер24 #вопрос
  •  24
    1 неделя ago by buh24comua #порададня #бухгалтер24
  • 24
    5 дней ago by buh24comua #бухгалтер24 #бизнес #бизнесреальность

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: