Головна » Бухгалтеру » Консультації » Як впливає від'ємне значення ПДВ яке декларується в податковій звітності на стан електронного рахунку
Консультації

Як впливає від'ємне значення ПДВ яке декларується в податковій звітності на стан електронного рахунку

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email

Як відомо, формула (всі її складові), яка визначає реєстраційну суму, на початок третього робочого дня після набрання чинності Законом №643(29.07.2015) "обнуляється". Крім значень її складових ΣНаклОтр, ΣНаклВид та ΣМитн, що були сформовані починаючи з 01.07.2015 р.

Після "обнуління" показників формули сума податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування, збільшується:

 - на суму від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду,

 

 - та суму непогашеного від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів на кінець поточного звітного (податкового) періоду, що зазначено в звітності з ПДВ, у якій відображаються розрахунки з бюджетом та/або відображаються операції, що стосуються спеціального режиму оподаткування, за червень 2015 року. На таку суму платником податку збільшується розмір суми податкового кредиту за звітний (податковий) період (липень 2015 року).

Таким чином, у листі від 29.10.2015 р. №23018/6/99-99-19-03-02-15 податківці звертають увагу: збільшення "реєстраційної суми" на суму від'ємного значення здійснюється одноразово за результатами податкової звітності за червень 2015 року.

Від’ємне значення податку, яке декларується платником у звітності з ПДВ починаючи з липня 2015 року та відображається у рядку 24, не впливає на реєстраційну суму.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  ПДВ та помилково перераховані кошти на рахунок - позиція ДФС

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

10 + семь =

Наша розсилка

Випадкова цитата

Если вы тратите слишком много времени на размышления, вы никогда это не сделаете

Як впливає від’ємне значення ПДВ яке декларується в податковій звітності на стан електронного рахунку

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом