Головна » Юристу » Юридичні консультації » Якими мають бути дії бухгалтера на початку перевірки?
Юридичні консультації

Якими мають бути дії бухгалтера на початку перевірки?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Як правило, у юросіб — платників ЄП є в штаті бухгалтер або бухгалтерська служба на чолі з головним бухгалтером. Деякі фізособи — підприємці також користуються послугами бухгалтера на умовах трудового або цивільно-правового договору. Бухгалтер — це той працівник, який приймає на себе найбільшу частину роботи і відповідальності, пов’язаної з проходженням податкової перевірки.

 У бухгалтера є безпосередній керівник — це директор, якому він повинен беззаперечно підкорятися, особливо в період перевірки. Бухгалтер приватного підприємця захищає інтереси останнього на підставі договору (трудового або цивільно-правового), і тому він також повинен виконувати всі вказівки підприємця. Тому бухгалтер починає взаємодію з перевіряючими тільки після дозволу директора або підприємця, який прийняв рішення про допуск перевіряючих до перевірки. Протягом перевірки всі свої дії бухгалтер повинен погоджувати з керівником або підприємцем.

Як правило, взаємодія бухгалтера з перевіряючими полягає у наданні їм документів для перевірки та особисте спілкування з виникаючих питань щодо перевіряються операцій. Впевненість бухгалтера в своїй правоті, його знання і досвід, його сумлінна робота в періодах, що перевіряються — запорука успішного проходження податкової перевірки.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  ЛИСТ ДФС від 28.08.2015 р. № 32067/7/99-99-22-04-02-17

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

один + 17 =

Наша розсилка

  • ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ З’ЇЗД КАДРОВИКІВ. 19-30 червня 2017 р.

    19.06.2017Видавництво «Професійні видання»

Опитування

Якою бухгалтерською програмою ви користуєтесь?

Випадкова цитата

Если вы тратите слишком много времени на размышления, вы никогда это не сделаете

Якими мають бути дії бухгалтера на початку перевірки?

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом