Головна » Юристу » Юридичні консультації » Якими мають бути дії бухгалтера на початку перевірки?
Юридичні консультації

Якими мають бути дії бухгалтера на початку перевірки?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Як правило, у юросіб - платників ЄП є в штаті бухгалтер або бухгалтерська служба на чолі з головним бухгалтером. Деякі фізособи - підприємці також користуються послугами бухгалтера на умовах трудового або цивільно-правового договору. Бухгалтер - це той працівник, який приймає на себе найбільшу частину роботи і відповідальності, пов'язаної з проходженням податкової перевірки.

 

 У бухгалтера є безпосередній керівник - це директор, якому він повинен беззаперечно підкорятися, особливо в період перевірки. Бухгалтер приватного підприємця захищає інтереси останнього на підставі договору (трудового або цивільно-правового), і тому він також повинен виконувати всі вказівки підприємця. Тому бухгалтер починає взаємодію з перевіряючими тільки після дозволу директора або підприємця, який прийняв рішення про допуск перевіряючих до перевірки. Протягом перевірки всі свої дії бухгалтер повинен погоджувати з керівником або підприємцем.

Як правило, взаємодія бухгалтера з перевіряючими полягає у наданні їм документів для перевірки та особисте спілкування з виникаючих питань щодо перевіряються операцій. Впевненість бухгалтера в своїй правоті, його знання і досвід, його сумлінна робота в періодах, що перевіряються - запорука успішного проходження податкової перевірки.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

пять × 1 =

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Перестаньте бояться провала

Якими мають бути дії бухгалтера на початку перевірки?

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом