Головна » Юристу » Юридичні консультації » Якими мають бути дії бухгалтера на початку перевірки?
Юридичні консультації

Якими мають бути дії бухгалтера на початку перевірки?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Як правило, у юросіб — платників ЄП є в штаті бухгалтер або бухгалтерська служба на чолі з головним бухгалтером. Деякі фізособи — підприємці також користуються послугами бухгалтера на умовах трудового або цивільно-правового договору. Бухгалтер — це той працівник, який приймає на себе найбільшу частину роботи і відповідальності, пов’язаної з проходженням податкової перевірки.

 У бухгалтера є безпосередній керівник — це директор, якому він повинен беззаперечно підкорятися, особливо в період перевірки. Бухгалтер приватного підприємця захищає інтереси останнього на підставі договору (трудового або цивільно-правового), і тому він також повинен виконувати всі вказівки підприємця. Тому бухгалтер починає взаємодію з перевіряючими тільки після дозволу директора або підприємця, який прийняв рішення про допуск перевіряючих до перевірки. Протягом перевірки всі свої дії бухгалтер повинен погоджувати з керівником або підприємцем.

Як правило, взаємодія бухгалтера з перевіряючими полягає у наданні їм документів для перевірки та особисте спілкування з виникаючих питань щодо перевіряються операцій. Впевненість бухгалтера в своїй правоті, його знання і досвід, його сумлінна робота в періодах, що перевіряються — запорука успішного проходження податкової перевірки.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Що робити під час податкової перевірки? Алгоритм дій

Наша розсилка

Опитування

Якою бухгалтерською програмою ви користуєтесь?

Випадкова цитата

Ничто никогда не строится в срок и в пределах сметы

Якими мають бути дії бухгалтера на початку перевірки?

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом