Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Єдиний рахунок для сплати податків з 01 січня 2019 року:зміни у поданні звітності неминучі.
Ініціативи законотворців

Єдиний рахунок для сплати податків з 01 січня 2019 року:зміни у поданні звітності неминучі.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

За повідомленням Економічної Правди, з 1 січня 2019 року ДФС планує змінити подання звітності та сплати місцевих податків. Це пов’язано із запровадженням єдиного рахунку для сплати податків, який буде відкрито у казначействі.

Голова офісу великих платників податків Євгеній Бамбізов презентував концепцію основних змін.

Запровадження єдиного рахунку для сплати податків (крім ПДВ та акцизу з реалізації пального) передбачає подачу єдиної декларації з місцевих податків з автоматичним рознесенням коштів на рахунки територіальних громад.

 

 
 
 

Реалізація запропонованих змін, вказано у концепції, унеможливить помилково або надмірно сплачені платежі а також дозволить закумулювати всі переплати та недоплати на єдиному податковому рахунку.

“Щодо зазначеної концепції – то на сьогодні все прораховано і йде робота щодо створення IT-cофту для того, щоб система запрацювала”, – сказав Бамбізов.

Він повідомив, що основне складне питання – це зміна законодавства. Головний комунікатор для ДФС по цій темі – парламентський комітет з питань податкової та митної політики.

“Проект змін подано до парламентського комітету і ми з ними в дискусії щодо певних норм, але в основному це технічні моменти. Комітет нас повністю підтримує”, – зазначив Бамбізов.

За його словами, ще один проблемний момент, який потрібно вирішити – це зміна функціоналу казначейства та його територіальних підрозділів.

Наразі Комітет з питань податкової  та митної політики дане питання ніяк не прокоментував, також відсутнє будь-яке згадування про обговорення даних змін на офіційному ресурсі комітету. Тож слідкуємо за розвитком подій…


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X