Головна » Для відпочинку » Це цікаво » З кінця вересня більшість навчальних закладів підуть на карантин
Це цікаво

З кінця вересня більшість навчальних закладів підуть на карантин

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Головний інфекціоніст України запевняє, що державні карантинні заходи хаотичні та неефективні.

«Я впевнений, ситуація буде такою: в кінці вересня всі школи закриються. Як інфекціоніст розумію: в кінці жовтня – початку листопада ми отримаємо точно таку ситуацію, яка була навесні в Італії або Іспанії, коли в лікарню звозили величезну кількість хворих, і медики змушені були з трьох пацієнтів вибирати одного, чиї шанси на одужання високі, і лікувати його \».

 В той же час, Міністр охорони здоров’я Максим Степанов провів селекторну нараду з мерами українських міст, під час якої були досягнуті домовленості між МОЗ та місцевою владою щодо протиепідемічних заходів, які мають бути вжиті під час епідемії COVID-19.

“Ми знайшли спільне бачення та спільну філософію щодо того, як нам забезпечити виконання усіх норм та зробити їх максимально прийнятними для жителів міст. Обговорили багато проблемних моментів: масові заходи, роботу транспорту та ринків, інші обмеження, яких треба дотримуватись, щоб протистояти поширенню епідемії. Та дослухалися один до одного”, – зазначив Міністр під час наради.

За результатами зустрічі, міністерство ініціює відповідні зміни до постанови Уряду щодо карантинних заходів, які торкнуться роботи освітніх закладів, дитячих садків та транспорту. Мери міст своєю чергою взяли на себе відповідальність щодо забезпечення контролю за дотриманням встановлених вимог та правил адаптивного карантину.

41 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X