Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » За недопуск до перевірки роботодавця зобов’язано заплатити штраф у 372 тисячі гривень
Держоргани інформують

За недопуск до перевірки роботодавця зобов’язано заплатити штраф у 372 тисячі гривень

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Інспектори праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці  намагалися здійснити інспекційне відвідування  фізичної особи – підприємця, котрий займається підприємницькою  діяльністю у сфері громадського харчування.

На вимогу посадовців щодо надання підприємцем  документів, необхідних для проведення інспекційного відвідування  та можливості ділового спілкування з особами, що на час відвідування перебували у закладі та виконували трудову функцію, підприємець відповів грубою відмовою.

Жодного документу для проведення інспекційного відвідування з питань дотримання вимог законодавства про працю щодо працевлаштування працівників –  трудових договорів (угод), наказів про прийом на роботу, повідомлень органів ДФС про прийом працівників на роботу, тощо підприємцем надано не було.  

Фізична особа – підприємець свідомо створив перешкоди у діяльності інспекторів праці  територіального органу Державної служби України з питань праці, чим грубо порушив статтю 295 Кодексу законів про працю України –  «Нагляд i контроль за додержанням законодавства про працю».

За створення перешкод у проведенні перевірки, посадовими особами Управління Держпраці  винесено постанову про накладання на ФОП  штрафної санкції у сумі 372 300 гривень  (триста сімдесят дві тисячі триста гривень). 

Нагадуємо, штрафна санкція за недопуск працівників органу державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про працю  – одна з найбільших, а саме 100 – кратний розмір мінімальної заробітної плати:  372 300 гривень.

Управління Держпраці

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

1 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Капитал не так важен в бизнесе. Опыт не так важен. Вы можете получить обе эти вещи. Что важно, так это идеи

— Харви С. Файрстоун

Події

Ми в Instagram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: