Головна » Бухгалтеру » Консультації » За несвоєчасну реєстрацію податкової накладної в ЄРПН - штраф
Консультації

За несвоєчасну реєстрацію податкової накладної в ЄРПН - штраф

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Порушення платниками податку на додану вартість граничних термінів реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених ст. 201 Податкового Кодексу, тягнуть за собою накладення штрафів – звертають увагу фахівці ГУ ДФС у Волинській області.

Така норма і штрафи визначені пунктом 120-1.1 статті 120-1 Податкового Кодексу  та застосовуються у наступних розмірах:

- 10 відсотків від суми ПДВ, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації до 15 календарних днів;

- 20 відсотків від ПДВ, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 16 до 30 календарних днів;

 

- 30 відсотків від суми ПДВ, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 31 до 60 календарних днів;

- 40 відсотків від суми ПДВ, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації на 61 і більше календарних днів.

Також слід зауважити, що відсутність з вини платника реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН протягом 180 календарних днів з дати їх складання тягне за собою накладення штрафу в розмірі 50 відсотків від зазначеної в них суми ПДВ.

Крім того, додатково повідомляємо, що штраф у розмірі 10 відсотків від суми ПДВ, зазначеної в  податкових накладних/розрахунках коригування, не застосовується при порушенні термінів реєстрації в ЄРПН  податкових накладних/розрахунків коригування складених в період з 1 лютого до 1 липня 2015 року.

Період з 1 лютого 2015 року до 1 липня 2015 року є перехідним періодом, протягом якого реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в ЄРПН здійснюється без обмеження сумою податку, обчисленою за формулою, визначеною пунктом 200-1.3 статті 200-1 Податкового Кодексу.

Читати по темі:  Чи потрібно вказувати у податкових накладних за 2017 рік код УКТ ЗЕД для вітчизняного товару, який придбано до 2017 року?
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Неопределенность и риск — главная трудность и главный шанс бизнеса.

За несвоєчасну реєстрацію податкової накладної в ЄРПН — штраф

Час читання: 3 min
0

Поділитися з другом