Головна » Бухгалтеру » Консультації » Закінчився термін дії бюджетних рахунків зі старими реквізитами
Консультації

Закінчився термін дії бюджетних рахунків зі старими реквізитами

Поділіться з друзями - підтримайте проект

02.07.2018 запроваджена централізована модель виконання дохідної частини бюджетів, за якої всі бюджетні рахунки для зарахування податків, зборів, платежів були перевідкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО – 899998) (далі – бюджетні рахунки).

Про зміну реквізитів бюджетних рахунків платники податків були повідомлені неодноразово нами

Всі реквізити ви можете знайти у нас на сайті за всіма областями України.

Граничний термін перехідного періоду зі старих рахунків на нові закінчився 11.09.2018. Бюджетні рахунки, які були відкритті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві (старі рахунки), з 11.09.2018 було закрито.

При цьому, згідно з листом Казначейства, платники податків продовжують сплачувати податки і збори, контроль за справлянням яких покладено на органи ДФС, на старі бюджетні рахунки, відкриті з МФО відмінному від 899998. З 11.09.2018 такі кошти не зараховуються до бюджетів, а повертаються платникам, як нез’ясовані надходження.

З метою упередження виникнення у платників податків податкового боргу, додатково звертаємо увагу платників про перевідкриття рахунків на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998) та про використання реквізитів нових бюджетних рахунків для правильного їх заповнення у розрахункових документах на сплату податків і зборів.

Додатково повідомляємо, що реквізити бюджетних рахунків, які діють з 02.07.2018 року, для сплати податків та зборів платниками Офісу великих платників та його територіальних підрозділів, знаходяться на субсайті Офісу великих платників в рубриці «Бюджетні рахунки» за посиланням


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  І знову про оподаткування спадщини та подарунків

Наша розсилка

Події

січень, 2021

X