Головна » Бухгалтеру » Консультації » Запит про надання інформації в електронному вигляді від контролюючого органу - цілком можливо, якщо обгрунтовано!
Консультації

Запит про надання інформації в електронному вигляді від контролюючого органу - цілком можливо, якщо обгрунтовано!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Відповідно до п. 73.3 ст. 73 ПКУ та п. 10 постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1245 «Про затвердження Порядку періодичного подання інформації органам державної податкової служби та отримання інформації зазначеними органами за письмовим запитом» зі змінами та доповненнями (далі – Порядок) контролюючі органи мають право звернутися до платників податків та інших суб’єктів інформаційних відносин із письмовим запитом про подання інформації (вичерпний перелік та підстави надання якої встановлено законом), необхідної для виконання покладених на контролюючі органи функцій, завдань, та її документального підтвердження.Такий запит підписується керівником (його заступником або уповноваженою особою) контролюючого органу і повинен містити: 1)     підстави для надіслання запиту відповідно до п. 73.3 ст. 73 ПКУ, із зазначенням інформації, яка це підтверджує; 2)     перелік інформації, яка запитується, та перелік документів, які пропонується надати; 3)     печатку контролюючого органу. Крім того, п. 9 Порядку передбачено, що в окремих випадках зазначений запит може надсилатися з використанням засобів телекомунікаційного зв’язку з накладенням електронного цифрового підпису органу державної податкової служби. Запит вважається врученим, якщо його надіслано поштою листом з повідомленням про вручення за податковою адресою або надано під розписку суб’єкту інформаційних відносин або його посадовій особі, а в разі направлення в електронному вигляді з використанням засобів телекомунікаційного зв’язку з накладенням електронного цифрового підпису органу державної податкової служби – у разі надходження сформованого програмним забезпеченням повідомлення про доставку (п. 13 Порядку).  Суб’єкти інформаційних відносин зобов’язані подавати інформацію, визначену у запиті органу державної податкової служби, та її документальне підтвердження протягом одного місяця з дня, що настає за днем надходження запиту, якщо інше не передбачено ПКУ (п. 14 Порядку). Отже, контролюючі органи мають право направляти платникам податків, у тому числі, тим, які перебувають на обліку в інших контролюючих органах, запит про подання інформації в електронному вигляді, підписаний керівником органу ДФС (його заступником або уповноваженою особою) та скріплений печаткою. Датою отримання такого запиту є дата надходження сформованого програмним забезпеченням повідомлення про доставку.за повідомленнями ЗІР
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  НДС на суммы компенсации арендодателю налогов и комуслуг не начисляют: новый подход ГФСУ

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Единственной преградой к осуществлению наших планов на завтра могут быть наши сегодняшние сомнения

Запит про надання інформації в електронному вигляді від контролюючого органу — цілком можливо, якщо обгрунтовано!

Час читання: 3 min
0

Поділитися з другом