Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Жовта зона: нові правила роботи бізнесу
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Жовта зона: нові правила роботи бізнесу

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

В Україні змінили правила «жовтої» зони карантину. Бізнес та громадські заклади зможуть працювати лише за умови вакцинації однією дозою всього персоналу (або за наявності сертифіката чи сертифіката одужання). Теж саме стосується відвідувачів.  Про це повідомив у Телеграм нардеп Олексій Гончаренко.

Жовтий сертифікат чинний тепер 30 днів замість 120 днів.

Сертифікати тепер необхідно зчитувати через додаток «Дія», а не лише перевіряти візуальну наявність. Штраф за неналежну перевірку — від 34 до 170 тисяч грн.

Представники бізнесу та відвідувачі в жовтій зоні епідеміологічної небезпеки зобов’язані бути вакцинованими хоча б однією дозою вакцини, мати негативний тест чи довідку про одужання. Про відповідні зміни до постанови Кабінету міністрів України № 1236 повідомив на засіданні уряду Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«В Україні фіксуємо спад тижневої госпіталізації тяжких хворих на коронавірус. Зайнятість ліжок з киснем у кожному з регіонів вже є меншою за індикаторний показник червоної небезпеки (65%), до цього такий показник був 30 вересня»,

– сказав міністр і повідомив, що у європейських країнах фіксують зростання захворюваності.

Відтак Ляшко запропонував нові правила роботи бізнесу в жовтій зоні епідеміологічної небезпеки.

«Якщо раніше бізнес міг обирати моделі поведінки у цій зоні (не перевіряти документи про вакцинацію або негативний тест, але працювати відповідно до вимог по площі), то нові правила не передбачають такого. В жовтому рівні можна буде працювати бізнесу лише за за умови вакцинації  всього персоналу та відвідувачів принаймні однією дозою або маючи негативний тест чи довідку про одужання,»

– сказав Віктор Ляшко і додав, що треба зчитувати сертифікат – без зчитування він не буде вважатися дійсним.

46 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X