Головна » Для відпочинку » Це цікаво » ЗНО 2019 проведуть з 11 навчальних предметів
Це цікаво

ЗНО 2019 проведуть з 11 навчальних предметів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Визначено навчальні предмети, за якими в 2019 році проводиться зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, отриманих на основі повної загальної середньої освіти.

Відповідний наказ від 22 серпня 2018 року № 931 , який набирає чинності з дня офіційного опублікування, прийняло Міністерство освіти і науки.

ЗНО в 2019 році проведуть з наступних предметів :

 1. українська мова та література; 
 2. історія України;
 3.  математика; 
 4. біологія;
 5.  географія; 
 6. фізика;
 7.  хімія;
 8.  англійська мова;
 9.  іспанська мова;
 10.  німецька мова;
 11.  Французька мова.

Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, отриманих на основі повної загальної середньої освіти, буде проводитися з 20 травня до 12 липня .

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більше ніж з чотирьох навчальних предметів з певного переліку.

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів будуть зараховуватися як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів шкіл, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

 • українська мова та література (українська мова);
 • математика або історія України (період XX – початок XXI ст.) (за вибором учня);
 • один з навчальних предметів, крім української мови і літератури (за вибором учня).

Учні шкіл, яким результат ЗНО з іноземної мови повинен зараховуватися як оцінка за атестацію:

 • отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня, якщо вивчали цей іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні;
 • отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного та профільного рівнів, якщо вивчали цей іноземну мову на профільному рівні.

Результати ЗНО з української мови та літератури (українська мова), а також з математики або історії України (період XX – початок XXI ст.) (За вибором учня (слухача, студента)) зараховуються як результати атестації для учнів (слухачів, студентів) закладів професійного (професійно-технічного), вищої освіти, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Результати ЗНО з української мови та літератури (українська мова) можуть зараховуватися як результати атестації для студентів вузів, які скористалися правом повторного складання атестації в формі ЗНО.

ЮрЛіга


Поділіться з друзями - підтримайте проект
X